WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biura kraków 

Biura rachunkowe w Krakowie cieszą się coraz większą popularnością ze względu na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw na lokalnym rynku i poszukiwanie kompetentnej obsługi rachunkowej. Ze względów ekonomicznych i organizacyjnych, chętnie przedsiębiorcy korzystają z outsourcingu księgowego, który jest dla nich optymalnym rozwiązaniem. Takie usługi zewnętrzne dla firm oferują m.in. Biura Kraków.

Atrakcyjną propozycję obsługi rachunkowej, kadrowo-płacowej oraz doradztwa  podatkowego i gospodarczego ma dla Państwa renomowane biuro rachunkowe Kraków. W przystępnych cenowo pakietach, Klient może liczyć na pełną i uproszczoną i pełną księgowość firmy, prowadzoną przez osoby z wieloletnim doświadczeniem i udokumentowanymi kwalifikacjami zawodowymi.

Nasze biuro rachunkowe utrzymuje wysoki poziom usług, dzięki współpracy ze stałym, ściśle wyselekcjonowanym gronem doradców podatkowych, radców prawnych oraz biegłych księgowych. Osoby te, na bieżąco aktualizują swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w ważnych branżowych konferencjach, szkoleniach oraz panelach dyskusyjnych z ekspertami krajowymi i zagranicznymi. Mogą zatem Państwo liczyć na kompleksową analizę każdego powierzonego nam zadania i na możliwość ustalenia najbardziej optymalnej polityki rachunkowości w Państwa firmie. Dobre decyzje, podjęte już na początku drogi biznesowej, z pewnością zaowocują korzystnym dalszym rozwojem firmy, dlatego szczególnie polecamy nasze usługi doradcze przedsiębiorcom, którzy chcą efektywnie wprowadzić w życie swoje koncepcje i sprawdzić wszystkie możliwości ich realizacji. Nasze biuro rachunkowe pozostawia dużą swobodę wyboru, jeśli chodzi o możliwości współpracy i zakres zleconych zadań. Klienci zainteresowani mobilnymi rozwiązaniami, mogą skorzystać z naszej bezpiecznej księgowości online i przesyłać do nas rozliczenia za pomocą bezpłatnego programu do fakturowania.

Każdy przedsiębiorca ma do dyspozycji delegowanego księgowego, który służy merytorycznym wsparciem i pomocą w zakresie objętym zleceniem. Mogą Państwo w wygodny sposób komunikować się z nim, wybierając drogę wirtualną (Skype, e-mail, GG, telefon, fax) bądź spotkania bezpośrednie- w siedzibie naszego biura lub u Państwa w firmie. Zapewniamy całkowity profesjonalizm i bezpieczeństwo, czego gwarantem jest polisa ubezpieczeniowa OC naszego biura rachunkowego.

Z rozmów z Klientami wiemy, iż nie wszystkie, specjalizujące się w usługach księgowych, biura Kraków, posiadają takie zabezpieczenia i w sytuacjach awaryjnych, często Klienci szukają pomocy na zewnątrz. My wykluczyliśmy takie sytuacje, dając Państwu pełen komfort współpracy i całkowitą pewność bezpiecznego nadzoru nad finansami Państwa firmy. Dobrze pojęty interes naszych Klientów i godne reprezentowanie Ich firmy, to dla nas priorytet.

Pracujący u nas certyfikowani księgowi i doradcy na gruncie aktualnych przepisów i regulacji prawnych, realizują każde zlecenie, zapewniąc Państwu lojalność i pewne zaangażowanie. W razie potrzeby zapewniamy reprezentację firmy przed urzędami kontroli finansowej oraz przygotowanie i weryfikację niezbędnych dokumentów. Pomagamy firmom na różnych etapach ich drogi biznesowej. Zapraszamy! 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych