WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biura księgowe Kraków 

Prowadzenie działalności gospodarczej łączy w sobie wiele zadań i obowiązków, z którymi samodzielnie trudno sobie poradzić. Rzadko który przedsiębiorca posiada specjalistyczną wiedzę w każdej dziedzinie, dlatego też warto zapewnić Swojej firmie współpracę z najlepszymi w danej dziedzinie specjalistami. W kwestii rachunkowości, finansów i prawa gospodarczego pomagają firmom biura księgowe Kraków.

Nasze biuro rachunkowe to miejsce, w którym łączymy doświadczenie i świeże spojrzenie na całokształt zagadnień związanych z zarządzaniem polityką finansową firmy. Nasi księgowi i doradcy stale poszerzają swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.  Każda nasza oferta jest dopasowana do potrzeb i oczekiwań Klienta i dokładnie przeanalizowana pod kątem planów rozwojowych firmy. Młodym, mniej doświadczonym przedsiębiorcom, oferujemy pomoc w zakresie założenia spółki z o.o., jak również udzielamy instrukcji dotyczących wypełnienia dokumentów. Dzięki temu można uniknąć wielu błędów, które czyhają na mniej wprawnych biznesmenów i mogą w przyszłości mieć kosztowne konsekwencje. Biuro rachunkowe służy pomocą również osobom, które już prowadzą działalność gospodarczą i chcą dokonać zmian w polityce rachunkowości Swojej firmy. Nasi certyfikowani doradcy służą pomocą w tym zakresie.

Wiemy, iż każdy przedsiębiorca ma za dużo zadań, które musi wykonać, i za mało czasu, stąd wiele ważnych spraw jest odkładanych na później i w natłoku spraw mogą umknąć uwadze przedsiębiorcy. Być może szansa na wartościowy kontrakt biznesowy „przejdzie koło nosa”, ponieważ w tym czasie musisz realizować wiele innych pilnych zadań.

Dobrym wyjściem jest w tym przypadku skorzystanie z propozycji pomocy naszego wirtualnego sekretariatu, w którym pracuje wykwalifikowany personel, zajmujący się na co dzień prowadzeniem rachunkowości sp. z o.o., obsługą kadrowo-płacową oraz bieżącymi pracami sekretarskimi i asystenckimi. Jeśli nie masz konieczności stałego najmu lokalowego, a zależy Ci na posiadaniu prestiżowego adresu do korespondencji z kontrahentami, mamy dla Ciebie niezwykle atrakcyjną propozycję! Możemy udostępnić Ci nasz adres (na Rynku Głównym) pod którym możesz oficjalnie zarezerwować Swoją działalność gospodarczą.

Mamy także w ofercie księgowość internetową z programem do automatycznego przesyłania rozliczeń VAT. Poprzez Pulpit Menadżera mają Państwo pełen dostęp do księgowości i mogą Państwo przez całą dobę śledzić swoje rozliczenia.  Zdarza się, że biura księgowe Kraków korzystają tylko z tradycyjnej komunikacji, co wprowadza ograniczenia czasowe i przestrzenne. My staramy się być „w zasięgu Twojej ręki”, dlatego możesz wybrać dowolny sposób kontaktu- za pomocą Skype, email, telefon, faks oraz GG.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych