WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biura księgowe 

Biura księgowe są niezbędnym pomocnikiem w zarządzaniu własną firmą. Jedną z najważniejszych przesłanek pomyślnego prowadzenia działalności gospodarczej jest obsługa księgowa świadczona na najwyższym poziomie. Biuro rachunkowe Kraków to po pierwsze profesjonalni księgowi, których kwalifikacje są potwierdzone Certyfikatami Ministra Finansów, zapewniający kompleksową obsługę w zakresie księgowości i rachunkowości.

Ponadto, nasi pracownicy pomogą Ci zarejestrować firmę (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) od A do Z. Dzięki ich wiedzy praktycznej znika ryzyko popełnienia nawet najmniejszego błędu, który, niestety, może w przyszłości okazać się bardzo kosztowny. Pomożemy Ci również w wypełnieniu wszystkich niezbędnych dokumentów.

Biuro rachunkowe zna zasadę „czas to pieniądz” i wie, że każdy przedsiębiorca ma milion spraw, które musi załatwić w ciągu dnia, a czasu na wszystko niestety brak. Dlatego zapewniamy odbiór wszelkich dokumentów z firmy Klienta – wystarczy, że dasz nam znać odpowiednio wcześniej. Załatwimy w Twoim imieniu wszystkie formalności, a Ty będziesz mógł spokojnie zająć się resztą obowiązków. Biuro rachunkowe reprezentuje również spółki przed takimi instytucjami publicznymi jak Urząd Skarbowy czy ZUS.

Pożyteczną usługą, którą nie wszystkie biura księgowe mają w ofercie, jest obsługa sekretarsko-księgowa Wirtualnego Biura, w ramach której otrzymasz: najbardziej prestiżowy adres w Krakowie- Rynek Główny 28, oraz pełną obsługę księgową, prawną oraz kadrową Swojego przedsiębiorstwa. Dodatkowo udostępniamy tzw. „Pulpit Menadżera” czyli online księgowość oraz praktyczny program rozliczeniowy, samodzielnie wystawiający faktury, dzięki czemu w prosty sposób, o dowolnej porze możesz przesyłać nam Swoje rozliczenia. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych