WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biura podatkowe 

W działalności gospodarczej należy zawsze stawiać na profesjonalizm. W tym celu wiele osób wybiera biura podatkowe, w których pracują wykwalifikowani doradcy i księgowi, wyspecjalizowani w kwestii optymalizacji podatkowej. Właściciele firm, zwłaszcza tych, które nie mają długiego stażu na rynku, napotkają na przeszkody w postaci wysokich kosztów prowadzenia działalności. Bywa, że wysokie podatki „zabijają” mikroprzedsiębiorców, którzy są zmuszeni „ciąć” koszty, by utrzymać Swoją firmę na rynku.

Warto zorientować się jakie są możliwości zarządzania polityką finansową firmy, tak by efektywnie gospodarować środkami. Wiele firm ma podobne problemy, zwłaszcza, że rynek usług konkurencyjnych z roku na rok coraz bardziej się rozrasta i większe firmy „połykają” mniejsze, w związku z tym coraz ciężej utrzymać firmę na rynku. Stąd też biura podatkowe cieszą się obecnie coraz większą popularnością.

Biuro rachunkowe Kraków to miejsce, gdzie Klienci są obsługiwani na najwyższym poziomie, nieszablonowo, a każda oferta jest dopasowana do aktualnej sytuacji w firmie. Nasz zespół to przede wszystkim księgowi z wieloletnim stażem zawodowym, certyfikowani przez Ministra Finansów. Biuro rachunkowe udziela pomocy i merytorycznego wsparcia zarówno dla młodych, początkujących biznesmenów, ale także, którzy działają na rynku od dawna.

Rejestracja firmy jest procesem złożonym, dlatego warto skonsultować ważne kwestie z profesjonalnym doradcą, aby został przemyślany każdy krok i był spójny z Państwa wizją firmy. Biuro rachunkowe doradzi Ci w każdej kwestii, odpowie na wszelkie pytania – i przede wszystkim zajmie się rejestracją Twojej spółki od A do Z, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zostanie ominięty jakikolwiek szczegół. Wiemy, iż podczas wypełniania dokumentów powstaje niemało zamieszania i wątpliwości, dlatego udzielimy Ci wszelkich niezbędnych instrukcji jak ominąć biurokratyczne pułapki.

Z kolei dla osób prowadzących już własną firmę oferujemy przejęcie części obowiązków, aby prowadzenie działalności było maksymalnie komfortowe. Korespondencja oraz załatwianie spraw w urzędach jest niezwykle czasochłonne, a czas dla każdego przedsiębiorcy jest niezwykle ważny. Nasze biuro rachunkowe reprezentuje firmy w takich placówkach, jak ZUS czy US, prowadzi też pełną korespondencję w ich imieniu.

Ponadto, jeżeli nie mają Państwo możliwości dostarczyć nam niezbędnych dokumentów, wystarczy daj znać wcześniej, a nasz pracownik odbierze je z Państwa firmy. Do ciekawych rozwiązań w kwestii zarządzania biznesem należy usługa wirtualne biuro, umożliwiająca rejestrację działalności pod adresem na Rynku Głównym w Krakowie. Z takiego rozwiązania korzystają firmy, które chcą szybko i efektywnie wejść na rynek lub odświeżyć Swój wizerunek. W przypadku decyzji o współpracy z nami Klient otrzymuje prestiżowy adres dla firmy oraz kompleksową obsługę – kadrową, finansowo-księgową i dostęp do księgowości online. Logując się na Pulpit Managera mogą Państwo przez całą dobę śledzić finanse Swojej firmy i w bezpłatnym programie do fakturowania dokonywać rozliczeń ze swoimi klientami. Zapraszamy do kontaktu z nami, za pomocą skrzynki email, telefonicznie lub poprzez komunikatory.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych