WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biura rachunkowe cennik 

Jeżeli chcemy, aby nasza firma funkcjonowała prawidłowo i sprawnie, należy zadbać o każdy detal. Zapewnienie solidnej obsługi księgowej dla firmy to kluczowe zadanie jakie stoi przed każdym przedsiębiorcą.

Biuro rachunkowe Kraków oferuje usługi na najwyższym poziomie, czego dowodem są zatrudnieni księgowi i doradcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i państwowymi licencjami. Zdarza się, że biura rachunkowe cennik ustalają z góry, my zaś prowadzimy inną „politykę” w tym zakresie. Mianowicie dopasowujemy nasze ceny do konkretnego zlecenia, po uprzedniej analizie. Jeżeli dopiero zamierzasz rozpocząć własną działalność gospodarczą – pomożemy Ci przejść przez cały proces rejestracji w urzędach.

Rejestracja firmy nie jest procedurą łatwą, dlatego też można popełnić wiele błędów, które niestety w przyszłości przynoszą negatywne skutki. Biuro rachunkowe, wykorzystując swoją wiedzę sprawdzoną w praktyce, udzieli Ci niezbędnych porad jak założyć przedsiębiorstwo, krok po kroku. Wiemy jak cenny jest czas dla każdego przedsiębiorcy, dlatego też proponujemy Ci naszą pomoc.

Biuro rachunkowe reprezentuje Klientów przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, dzięki czemu nie musisz studiować przepisów prawnych i aktualizować Swojej wiedzy w tym zakresie. Świadczymy także wirtualne usługi- zapewniamy adres firmy w centrum, kompleksową obsługę rachunkową firmy oraz księgowość on-line wraz z darmowym programem do rozliczeń VAT, który „samodzielnie” wystawia faktury. Opcja ta pozwala zaoszczędzić naprawdę sporo czasu.

Czym się wyróżniamy? Po pierwsze, podczas gdy biura rachunkowe cennik ustalają sztywnie, bez możliwości łączenia ofert w korzystne pakiety, nasze biuro rachunkowe sporządza oferty indywidualne i dostosowuje je do konkretnej firmy. Stawiamy też na wygodny i szybki  kontakt – Skype, email, faks, GG lub telefon.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych