WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biura rachunkowe 

Małopolskie biura rachunkowe cieszą się sporym powodzeniem na lokalnym rynku usług finansowych. Jednak wielu młodych przedsiębiorców, ma duży problem z podjęciem decyzji o wyborze spełniającej wszystkie wymogi i potrzeby firmy księgowej.  Warto zatem przyjrzeć się ofercie biura, które proponuje wygodne i nowoczesne rozwiązania outsourcingowe dla różnych sektorów gospodarczych.

Biuro rachunkowe Kraków prowadzi pełną księgowość firm, wraz z obsługą kadr i płac, analityką i sprawozdawczością finansową, audytem oraz profesjonalnym działem doradczym w zakresie prawa i podatków. Nasze biuro rachunkowe stawia na aktywną współpracę z przedsiębiorcami, którzy cenią sobie niezależność i elastyczność w kontaktach biznesowych. Dlatego specjalnie dla nich uruchomiliśmy księgowość online z darmowym programem do przesyłania faktur, dzięki czemu o każdej porze mogą Państwo kontrolować ewidencję VAT i dokonywać rozliczeń z kontrahentami.

Z rozmów z Państwem wiemy, iż preferowaną formą kontaktu jest e-mail, bądź komunikatory: GG, Skype, pod którymi, w godzinach pracy i awaryjnie również poza nimi, są dostępni nasi pracownicy. Można też wybrać tradycyjne formy rozmowy- osobiście lub telefonicznie, wszystko zależy od indywidulanych uzgodnień z przydzielonym Państwu księgowym bądź doradcą.

Biura rachunkowe na ogół nie pozostawiają Klientom zbyt dużych możliwości wyboru, jeśli chodzi o sposób komunikacji z pracownikami. Sporym problemem jest także kwestia dyspozycyjności poza standardowymi godzinami pracy, dlatego nasza kancelaria podatkowa postawiła na nowoczesność i partnerską współpracę. Każde zlecenie jest traktowane priorytetowo i żadne, niesprzyjające okoliczności – wynikające często w sytuacji losowych, nie mogą zakłócić prawidłowego i terminowego wykonania powierzonych nam zadań. We współpracy z Państwem tworzymy przyjazną księgowość, opartą na otwartym i pozytywnym nastawieniu do każdego Klienta.

Z powodzeniem obsługujemy firmy z wielu sektorów biznesu i, dzięki dużemu doświadczeniu w tym zakresie, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu korzystne rozwiązania, zmierzające w stronę optymalizacji podatkowej. Aby zapewnić Państwu całkowity komfort współpracy z nami, zadbaliśmy o ubezpieczenie OC, dzięki czemu nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka finansowego.

Zachęcamy do skorzystanie z usług naszej kancelarii podatkowej. Gwarantujemy duże rabaty na kompleksowe usługi księgowe i atrakcyjny wirtualny adres w krakowskim centrum małopolskiego biznesu na Rynku Głównym.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych