WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biura rachunkowego 

W świecie biznesu i przedsiębiorczości istotna kwestia jest wysoka jakość usług, dzięki której klienci będą kojarzyli firmę jako miejsce, w którym mogą liczyć na rzetelna i profesjonalną obsługę. Współpraca z solidnym i wysokokwalifikowanym personelem daje gwarancje, że oferowane przez nas usługi będą realizowane na najwyższym poziomie.

Biuro rachunkowe Kraków tworzy team kompetentnych księgowych, biegłych w rachunkowości, co zostało dodatkowo poświadczone Certyfikatami MF. Dbamy o to, by na bieżąco pracownicy aktualizowali swoją wiedze poprzez udział w branżowych konferencjach i szkoleniach. Początkującym, młodym biznesmenom biuro rachunkowe okazuje pomoc w rejestracji spółki od podstaw, gdyż jest to proces wieloetapowy i dość skomplikowany.

Skorzystanie z usług fachowców pozwoli uniknąć niepotrzebnych błędów, które są bardzo kosztowne. Otrzymają Państwo również instrukcje, niezbędne przy wypełnianiu wszelkich dokumentów rejestracyjnych. Dla nas to codzienne rutynowe czynności, dla przedsiębiorców, którzy mają mniejszą wprawę, mogą oznaczać „zakopanie się” w stercie przepisów prawnych. Warto w takim przypadku zdać się na pomoc i doświadczenie osób, które doskonale radzą sobie z załatwianiem spraw urzędniczych.

Zapewniamy także pełna obsługę księgową i prawną nowych spółek, która oferujemy w konkurencyjnych cenach. Nasze biuro rachunkowe realizuje także mobilne, wirtualne usługi, na które daje 100% gwarancję bezpieczeństwa i rzetelności. Chodzi o usługi wirtualnego biura, zlokalizowanego w samym centrum miasta- na Rynku Głównym 28. Wirtualny sekretariat przejmuje poszczególne obowiązki związane z prowadzeniem firmy, dzięki czemu przedsiębiorca może skoncentrować się na bardziej pilnych tematach.

Do usług naszego biura rachunkowego należą: odbiór dokumentów z firmy Klienta, korespondencja z organami publicznymi (np. ZUS i US), obsługa poczty i dedykowanej linii telefonicznej, wykonywanie bieżących skanów poczty przychodzącej i wiele innych. Wirtualne Biuro Kraków to usługa, dzięki której już dziś siedziba Państwa przedsiębiorstwa może znajdować na Rynku Głównym. Jak to możliwe? Wystarczy zarejestrować firmę pod adresem Rynek Główny 28. Korzyścią takiego rozwiązania jest także to, iż  firma podlega pod przyjazny Urząd Skarbowy.

Oprócz tego ważne jest budowanie świadomości marki, na co bez wątpienia wpływa miejsce, gdzie zlokalizowane jest nasze biuro wirtualne. W razie potrzeby zawsze mogą Państwo umówić się w siedzibie firmy na Rynku ze Swoimi klientami, co buduje Państwa wiarygodność. Wirtualne biuro rachunkowe zapewnia także kompleksową obsługę rachunkowo-księgową i administracyjną. Można skorzystać także z nowoczesnego programu do wystawiania i wysyłania faktur, który jest odpowiednio zabezpieczony przez zaawansowane systemy informatyczne do ochrony danych. Księgowość online wraz z opcja podglądu  (Pulpit Managera) jest coraz chętniej wybierana przez nowopowstałe firmy.

Poznaj szczegółową ofertę naszego biura rachunkowego i dowiedz się więcej- za pomocą dostępnych form komunikacji. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych