WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro doradztwa podatkowego 

Założenie własnej firmy to nie wszystko. Należy również zadbać o profesjonalną, świadczoną na najwyższym poziomie, obsługę księgową.

Biuro rachunkowe Kraków to zespół wysokokwalifikowanych księgowych, których kwalifikacje są potwierdzone Certyfikatami Ministra Finansów. Dla osób, które dopiero planują rozpocząć własną działalność gospodarczą, oferujemy pomoc w zarejestrowaniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest to dość złożony oraz wieloetapowy proces, dlatego łatwo jest popełnić jakikolwiek błąd, który niestety potem niemało nas kosztuje (tracimy nie tylko swój czas, ale i pieniądze).

Biuro doradztwa podatkowego ma wiedzę praktyczną w zakresie prowadzenia biznesu, dlatego każda reguła zostanie zachowana. Ponadto podpowiemy Ci jak wypełnić wszystkie niezbędne wnioski i formularze, co również dość często sprawia kłopoty. Z kolei dla doświadczonych przedsiębiorców nasze biuro rachunkowe oferuje m. in. pomoc w odbieraniu dokumentów z ich firmy, która należy wcześniej z nami uzgodnić. Biuro doradztwa podatkowego zajmuje się również reprezentowaniem firmy w różnych urzędach kontroli finansowej.

Zachęcamy do zajrzenia na ofertę Wirtualnego Biura Kraków, w ramach której proponujemy obsługę kadrowo-płacową, księgową i prawną przedsiębiorstwa. Oferujemy wirtualne rozliczenia- księgowość online, gdzie mają Państwo możliwość automatycznego przesyłania faktur, co jest znacznie szybszym procesem od tradycyjnej „papierowej” ewidencji rachunkowej.

W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub Skype i GG. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych