WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro księgowe cennik 

Celem każdego przedsiębiorcy jest profesjonalnie prowadzona działalność gospodarcza. Świadczy to sprawnym funkcjonowaniu firmy na rynku. W naszym biurze współpracujemy wyłącznie z osobami o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych i dużym doświadczeniu w obsłudze firm, niezależnie od ich formy prawnej. Pełne zaangażowanie naszych pracowników i stale aktualizowana wiedza z zakresu prawa podatkowego i finansów wyróżnia nasze biuro księgowe. Cennik usług rachunkowych jest jednym z ważniejszych kryteriów wyboru firmy księgowej, z którą przedsiębiorca chciałby współpracować.

Nasze biuro rachunkowe Kraków oferuje szeroki wachlarz usług, unikając szablonowego podejścia do Klientów i proponując atrakcyjne, negocjowane z Klientami ceny. Jedną z naszych usług, która cieszy się dużym powodzeniem, jest rejestracja firmy od A do Z- pomocna szczególnie młodym przedsiębiorcom, którzy często mają wątpliwości jakie kroki podjąć i w jakiej kolejności, by sprawnie przejść przez cały proces rejestracyjny. Nasi pracownicy posiadają ogromną wiedzę praktyczną w zakresie reguł i zasad prowadzenia działalności gospodarczej, jak również pomagają w wypełnieniu niezbędnych wniosków i formularzy. Takie wydawałoby się proste czynności zajmują przedsiębiorcom dużo czasu i bywają uciążliwe. W imieniu naszych zleceniodawców prowadzimy również korespondencję z organami publicznymi jakimi jak  US i ZUS, zapewniając w razie potrzeby prawną reprezentację.

W ostatnim czasie modną i bardzo praktyczną usługą jest mobilnie prowadzona księgowość. Nasze biuro rachunkowe również ma taką propozycje w swojej ofercie. Logując się na Pulpit Managera, mają Państwo całodobowy dostęp do rozliczeń  i za pomocą specjalnego programu do księgowania faktur VAT, o dowolnej porze można generować w systemie rozliczenia. Program jest niezwykle łatwy w obsłudze, odpowiednio zabezpieczony, dlatego każdy, nawet mniej wprawny użytkownik, sobie poradzi.

Ponadto nad prawidłowym przebiegiem całości procesów księgowych czuwa, dedykowany do obsługi firmy, księgowy. Masz dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy i doprecyzujemy interesujące Cię tematy. Można się z nami kontaktować za pomocą wszystkich dostępnych środków komunikacji tradycyjnej  (telefon, e-mail, fax) i nowoczesnej ( GG, Skype). Zapraszamy.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych