WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro księgowe kraków 

Rzetelne, bezpieczne i sprawnie działające biuro księgowe Kraków jest naszym znakiem rozpoznawczym na rynku usług finansowych. Działamy prężnie do wielu lat i cały czas poszerzamy zakres naszych usług, tak aby odpowiadał na Państwa potrzeby. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne,  jak również podmioty gospodarcze. Każda osoba, która się do nas zgłosi, może liczyć na rzetelną i merytoryczną pomoc.

Biuro księgowe Kraków działa w oparciu o sprawdzone w praktyce sposoby zarządzania polityką finansową firm. Celem jest optymalizacja kosztów podatkowych i rzetelna obsługa księgowa. Wyróżnia nas przede wszystkim relatywnie niska cena w stosunku do szerokiej oferty usług naszej kancelarii podatkowej.

W zależności od wybranego pakietu, mogą Państwo skorzystać z kompleksowej obsługi prawno-księgowej dla wszystkich typów działalności. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczenia kadrowo-płacowe, rozliczenia ryczałtowe, deklaracje podatkowe, analizy finansowe i inne. Nasi doradcy finansowi chętnie pomogą Państwu w dobraniu najbardziej odpowiedniego rozwiązania, aby w rezultacie doprowadzić do redukcji kosztów i zapewnić firmie stabilne funkcjonowanie na rynku.

Z każdym Klientem pracujemy indywidualnie, nie posługujemy się żadnymi szablonami, także mogą Państwo liczyć na świeże podejście i pełne zaangażowanie naszych specjalistów. Stawiamy na łatwość w kontaktach, dlatego mogą się Państwo z nami komunikować w dowolnie wybranej formie- e-mail, Skype, GG, telefonicznie bądź osobiście. Jest również możliwość skorzystania z księgowości online, gdzie za pomocą Pulpitu Managera i programu do fakturowania mają Państwo wgląd w procesy księgowe.

Biuro księgowe Kraków jest miejscem przyjaznym i bezpiecznym, czego gwarantem jest profesjonalny, wykwalifikowany personel księgowy, legitymujący się Certyfikatami MF oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Zgłaszający się do nas Klienci mogą liczyć także ma pomoc w zakresie przygotowania dokumentacji rejestrowej firmy oraz udostępnienie adresu korespondencyjnego w centrum i prawnej reprezentacji w US i ZUS-e.

Biuro rachunkowe zapewnia Klientom również niezmienność cen oraz pakiet dodatkowych usług: bilans roczny, doradztwo podatkowe i 2 miesiące księgowości- gratis. Zapraszamy!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych