WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro księgowe 

Wyobraź sobie idealne biuro księgowe, które obsługuje Twoją firmę. Na pewno masz wysokie wymagania i chciałbyś, aby wszystkie działania były zorganizowane perfekcyjnie, w przystępnej cenowo ofercie. W dodatku niebagatelną rolę odgrywa przyjazna, kompetentna i sympatyczna obsługa księgowa, która z „ludzką twarzą” potrafi spojrzeć na problemy i rozwiązać je w sposób korzystny i optymalny, biorąc pod uwagę plany rozwojowe Twojej firmy.

Zajrzyjmy zatem do naszego biura rachunkowego i skonfrontujemy wspólnie Twoje wyobrażenia z naszą rzeczywistością. Wyobraź sobie, że wchodzisz do eleganckiego biura, usytuowanego w samym sercu Krakowa, gdzie profesjonalny i miły doradca podatkowy przy filiżance dobrej kawy, ustala z Tobą zakres zlecenia, które chciałbyś nam powierzyć. Jeśli jesteś dopiero przed decyzją o założeniu działalności gospodarczej i szukasz pomocy również w sprawach związanych z rejestracją firmy, możemy zaproponować Ci szybką i tanią opcję, jaką jest założenie firmy z wirtualnym adresem na Rynku Głównym, podlegającej pod przyjazny Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto. Taki krok przynosi także wymierne korzyści w postaci promocji wizerunkowej Twojej firmy. Dlatego nasze biuro księgowe rekomenduje to rozwiązanie, zwłaszcza nowopowstałym firmom lub tym podmiotom gospodarczym, które myślą o redukcji comiesięcznych kosztów. Stawiamy na nowoczesność w zakresie komunikacji i wysoką jakość naszej księgowości.

Wszystkie osoby, z którymi współpracujemy posiadają wyższe, kierunkowe wykształcenie, Certyfikaty Ministra Finansów i ubezpieczanie OC. Dzięki temu biuro rachunkowe Kraków może zagwarantować Państwu solidną, rzetelną i w pełni bezpieczną obsługę firmy. Co wchodzi w zakres naszych usług? Wszystko zależy od potrzeb i wymagań Klientów. Nasze biuro księgowe oferuje m.in. całościową obsługę księgową dla każdego typu działalności oraz dla osób fizycznych, w tym: prowadzenie ksiąg handlowych, książki przychodów i rozchodów, ewidencję ryczałtu, sporządzanie deklaracji podatkowych, analizy finansowe, controlling oraz efektywna polityka rachunkowości firmy.

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym, które stawia na prężnie rozwijające się firmy, stąd propozycja wygodnego systemu księgowości online wraz ze specjalnie przygotowanym programem do przesyłania faktur. Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo bezpośredni podgląd do działu księgowości (poprzez zalogowanie na Pulpicie Managera) i znaczenie sprawniej czasowo przebiega proces wykonywania operacji finansowych.

Nasze biuro księgowe za główny cel stawia sobie przyjazną i fachową obsługę, dzięki której mogą Państwo mieć pewność indywidualnego, w pełni zaangażowanego podejścia do wszystkich spraw i problemów. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych