WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro obrachunkowe 

Doświadczony biznesmen, prowadzący własną firmę, powinien zadbać o jej profesjonalne zarządzanie. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ za sukces firmy odpowiada wiele osób, dlatego najlepiej powierzyć je fachowcom, dysponującym wiedzą specjalistyczną.

Biuro rachunkowe Kraków to profesjonalni księgowi, pracujący w branży już kilkanaście lat, posiadający wysokie kwalifikacje- czego potwierdzeniem są Certyfikaty wydane przez Ministra Finansów. Nasi pracownicy dzielą się swoim doświadczeniem w zakresie prawa podatkowego, prowadzenia działalności gospodarczej, rejestracji spółki z o.o. i innych czynności np. związanych z przekształceniem firmy prawnej przedsiębiorstwa. Taka pomoc jest kluczowa, ponieważ nawet najdrobniejsze przeoczenie czy błędy mogą firmę kosztować wiele nerwów, czasu i pieniędzy. Biuro rachunkowe pozwala uniknąć takich stresujących sytuacji, które często zdarzają się przy załatwianiu spraw w urzędach. Biuro obrachunkowe prowadzi w razie potrzeby, w imieniu Klientów prowadzi korespondencję z Urzędem Skarbowym oraz innymi urzędami państwowymi.

Ponadto, w przypadku nawiązania współpracy z naszym biurem rachunkowym, w zakresie administracji i księgowości, sprawnie organizujemy obieg dokumentów. Jeżeli Klient nie może dostarczyć nam potrzebnej dokumentacji, istnieje możliwość uzgodnienia miejsca i terminu dostarczenia dokumentacji przez pracownika delegowanego do obsługi Państwa firmy.

Nasze biuro obrachunkowe świadczy również usługi mobilne - m.in. wirtualną księgowość,  adresy firm w centrum wraz z obsługą sekretarską korespondencji. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obrachunkowym! Jesteśmy dostępni pod telefonem, e-mailem lub komunikatorami – Skype i GG.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych