WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro podatkowe Kraków 

Biuro podatkowe Kraków jest miejscem przyjaznej i rzetelnej obsługi wszelkiego typu podmiotów gospodarczych. Świadczymy kompleksowy outsourcing w zakresie finansów, obsługi kadrowej i płac, a także doradztwa finansowego i porad prawnych. Naszą ofertę dedukujemy przedsiębiorcom, którzy poszukują przystępnej cenowo księgowości. Biuro podatkowe Kraków wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i proponuje rozwiązania według aktualnych na rynku standardów. Jesteśmy zorientowani na długofalowe działania, które w rezultacie powodują znaczne ograniczenie kosztów firmowych i funkcjonalność.

Z rozmów z Klientami wiemy jak dużo czasu i nerwów zajmuje Państwu uporanie się z biurokratyczną machiną i czasem nie starcza już czasu na efektywne działania, w których czują się Państwo mocni. Prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencje ryczałtowe, sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych - to tylko nieliczne z naszych codziennych obowiązków, które realizujemy na rzecz różnych firm.

Wielu przedsiębiorców jest także zainteresowanych szerszą perspektywą rozwoju firmy i specjalnie dla nich wykonujemy analizy finansowe, dzięki którym możemy wprowadzić w życie efektywną politykę rachunkowości firmy, ukierunkowaną na obniżenie kosztów. Biuro podatkowe Kraków zapewnia pełne bezpieczeństwo finansowe, ponieważ jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, a nasi księgowi legitymują się certyfikatami MF.

Ułatwiliśmy także kontakt z naszą kancelarią, tak aby mogli Państwo skorzystać z najbardziej dogodnej dla siebie formy (e-mail, telefon, GG, Skype). Jesteśmy przeciwnikami szablonowego działania, dlatego do każdego zleconego nam zadania podchodzimy rzetelnie i kompleksowo. Również w sytuacjach awaryjnych, poza naszymi godzinami pracy, można liczyć na naszą pomoc. Możemy odebrać pilne dokumenty z Państwa firmy bądź elastycznie umówić się na dogodną formę kontaktu.

Biuro podatkowe Kraków stawia sobie ambitne cele, cały czas się rozwijamy i uważnie przyglądamy się wszelkim zmianom przepisów i wchodzącym w życie ustawom. Odciążamy naszych Klientów od wszelkich spraw organizacyjnych. Załatwimy terminowo i sprawnie każde zlecenie. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych