WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro podatkowe 

Prowadzisz rozbudowaną firmę i wciąż borykasz się ze stertą dokumentów, które nie dają Ci spokoju?  Obawiasz się kontroli z Urzędu Skarbowego? Nasze biuro podatkowe sprawnie i szybko wyprowadzi wszystkie zaległości Twojej firmy i w znacznym stopniu usprawni jej funkcjonowanie.

Nasi wykwalifikowani księgowi chętnie przejmą wszystkie uciążliwe obowiązki, uporządkują zaległe sprawy, dzięki czemu w końcu będziesz mógł zająć się sprawami rozwoju Twojej działalności. Możesz powierzyć nam księgowość, obsługę kadr i płac, wewnętrzny audyt oraz inne, niezbędne do dobrego funkcjonowania firmy, czynności.

Prowadzone przez nas biuro podatkowe kieruje się przejrzystymi zasadami – bezpiecznej, solidnej i dobrze zorganizowanej współpracy, gdzie każda osoba jest w pełni odpowiedzialna za obsługiwaną firmę. Biegli księgowi posiadają Certyfikaty Ministra Finansów i ubezpieczenie OC, co daje Państwu gwarancję, że sprawy przyszłości Państwa firmy są traktowane przez nas priorytetowo. W ramach wykupionego pakietu, nasz Klient może skorzystać z kompleksowej i rozległej wiedzy doradców finansowych i prawnych, których poprowadzą Państwa działalność w kierunku skutecznej i ekonomicznej polityki rachunkowości.

Stawiamy na wysoki standard współpracy z Klientem, dlatego bierzemy pod uwagę proponowane przez Państwa rozwiązania. Wiemy, że istotna jest sprawna i dostępna komunikacja z naszym działem księgowym, dlatego uruchomiliśmy darmowy program do księgowania faktur- księgowość online. W dowolnym momencie, całodobowo, mogą się Państwo zalogować do systemu i mieć pełny wgląd w prowadzoną przez nas dokumentację.

Nasze biuro podatkowe elastycznie podchodzi również do kwestii codziennej komunikacji - mogą Państwo z nami rozmawiać telefonicznie, mailowo, a także za pomocą popularnych komunikatorów. Chętnie także spotykamy się z Państwem osobiście, jeśli tylko mają Państwo taką potrzebę, my dostosowujemy swój grafik do konkretnej sytuacji. Można także skorzystać z doświadczenia i wiedzy naszych pracowników przy zakładaniu firmy bądź załatwianiu innych spraw urzędniczych. Zapewniamy reprezentację Państwa firmy w Urzędzie Skarbowym, ZUS-e oraz w sądach. Dla Klientów, którzy potrzebują dobrego adresu do korespondencji ze swoimi Klientami oraz reprezentacyjnego miejsca spotkań biznesowych, udostępniamy wirtualne biuro zlokalizowane na samym Rynku Głównym! Warto nam zaufać, ponieważ nasze biuro podatkowe to oferta solidnej i niezawodnej współpracy z najlepszymi księgowymi i doradcami na rynku.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych