WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe a vat 

Zaufana i rzetelna księgowa, która posiada duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje, jest najważniejszą po szefie osobą w firmie. To na jej brakach spoczywa cały ciężar zarządzania budżetem firmy, tak aby zapewnić jej stabilną pozycję na rynku. W gąszczu wielu ofert, nie jest łatwo trafić na taką kompetentną osobę, która byłaby dyspozycyjna i w zasięgu możliwości finansowych młodej firmy.

Nasze biuro rachunkowe oferuje profesjonalną i sprawdzoną obsługę biegłych księgowych, którzy posiadają certyfikaty Ministra Finansów i duże doświadczenie zawodowe. Dzięki temu jest gwarancja, iż powierzone nam zlecenia, będą realizowane solidnie i w oparciu o solidną wiedzę z zakresu księgowości, prawa podatkowego, prawa gospodarczego, ekonomii i prawa pracy. Nasi eksperci na bieżąco obserwują zmieniające się przepisy prawne, także te dotyczące zwolnienia z podatku VAT, o które często kierują Państwo do nas zapytania. Znamy ten temat „od podszewki” również ze względu na zmieniające się przepisy prawne dotyczące zwolnienia z konieczności opłat tego podatku przez niektóre firmy księgowe.

Biuro rachunkowe a VAT – jak to wygląda po deregulacji z 2014r? Te i inne pytania dotyczące podatku od towarów i usług można kierować do naszego działu prawnego, w którym kompetentne osoby (radcy prawni i doradcy podatkowi) z pewnością pomogą Państwu w uzyskaniu indywidualnej interpretacji tych przepisów podatkowych. Jeśli tylko będzie możliwość, chętnie pomogą w napisaniu wniosku zwolnienie z podatku VAT. Dylemat biuro rachunkowe a VAT – będzie rozstrzygany po napisaniu wniosku o podmiotowe zwolnienie z tego podatku. Biuro rachunkowe Kraków zakupiło ubezpieczanie od odpowiedzialności cywilnej, co zapewnia najwyższy komfort współpracy biznesowej.

Dla przedsiębiorców, którzy stawiają na elastyczne formy współpracy biznesowej, mamy wygodny w użyciu program dedykowany wirtualnej księgowości. Całodobowo i bezpłatnie, mogą Państwo do nas przesyłać rozliczenia VAT, co w dużym stopniu przyspiesza procesy księgowe, a dla Państwa jest dużym ułatwieniem.

Nasze biuro rachunkowe jest otwarte na różnorodne sposoby kontaktu z Państwem. Można umawiać się z nami zarówno osobiście, telefonicznie, e-mailowo, jak również za pomocą nowoczesnych komunikatorów Skype i GG. W godzinach pracy, nasz zespół specjalistów jest dostępny i chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania i rozwieje wątpliwości. W sytuacjach wyjątkowych można umówić się również w niestandardowych porach czy w weekendy.

Nigdy nie zostawiamy Państwa bez pomocy w trudnych sytuacjach. Nasi biegli księgowi zawsze z pełnym zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia i, w miarę możliwości, na pewno podsuną pomysł na korzystne rozwiązanie i wyjście z „dołka finansowego”.

Biuro rachunkowe Kraków wyróżnia się przystępną cenowo ofertą i nowoczesnymi rozwiązaniami w obszarze technologii informatycznych. Daje to absolutną pewność, iż Państwa dokumenty firmowe pozostają poufne i niedostępne dla osób niepowołanych. Pomagamy także firmom w rejestracji działalności poprzez odpowiednie przygotowanie dokumentów rejestracyjnych i w razie potrzeby prowadzimy korespondencję z urzędem. Mogą nas Państwo upoważnić do reprezentowania firmy przed organami skarbowymi i sądem. Zapraszamy do skorzystania z kompleksowych usług księgowych i doradczych!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych