WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe cennik usług 

Biuro rachunkowe Kraków zajmuje się profesjonalnym outsourcingiem księgowym i doradczym dla firm z różnych sektorów gospodarczych. Zakres działania naszej kancelarii podatkowej jest bardzo szeroki - m.in. podejmujemy się także prowadzenia bieżących spraw rachunkowych, ewidencji ryczałtowej i podatkowej, nadzorowania księgowości, rozliczania ZUS-u, archiwizacji i digitalizacji dokumentów oraz reprezentacji firmy przed organami kontroli skarbowej.

Nasze biuro rachunkowe zajmuje się także porządkowaniem dokumentów finansowych, wyprowadzaniem zaległości, sporządzaniem wniosków kredytowych, weryfikacją wszelkiego typu dokumentów kierowanych do urzędów. Każdy przedsiębiorca, który się do nas zgłosi z problemem, może liczyć na profesjonalne i w pełni bezpieczne rozwiązanie, o które dbają nasi biegli księgowi legitymujący się Certyfikatami MF i ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Nasze biuro rachunkowe cennik usług zawsze uzgadnia z Klientem. Biuro rachunkowe Kraków postawiło na ludzi z pasją i doświadczeniem, dlatego cały czas się rozwijamy i uaktualniamy swoją wiedzę, co znajduje przełożenie na znajdowanie praktycznych dróg, zmierzających w kierunku optymalizacji podatków w firmie.

Nasi Klienci cenią przede wszystkim nasze zaangażowanie, solidność i elastyczność w kontaktach. W natłoku spraw często zdarza się, że nie mają czasu na spotkania z naszymi pracownikami. Dlatego też biuro rachunkowe Kraków wprowadziło możliwość internetowej księgowości wraz z łatwym w obsłudze programem do generowania faktur. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie wszystkie sprawy mogą być załatwione wirtualnie, dlatego też istnieje możliwość umówienia się na spotkanie z naszymi pracownikami, którzy bez problemu mogą odebrać dokumenty z siedziby Klienta. Również za pomocą mobilnych form komunikacji można mieć łączność z księgowymi. Wybór najbardziej wygodnego sposobu kontaktu pozostawiamy Państwa decyzji.

Na pewno ważną wskazówką będzie dla Państwa także rozsądna cena za kompleksowe usługi księgowe. Nasze biuro rachunkowe to księgowość w najlepszym wydaniu. Biuro rachunkowe cennik usług zawsze dostosowuje do długości współpracy i zakresu danego zlecenia, dlatego najbardziej korzystnym rozwiązaniem dla Państwa jest inwestycja w długofalową współpracę, przy której dodatkowo można liczyć na gratisowe usługi np. dwa miesiące rachunkowości.

Odwiedź nasze biuro i odważnie negocjuj z nami warunki współpracy.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych