WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe cennik 

Biuro rachunkowe Kraków wdraża wygodne rozwiązania w zakresie prowadzenia mobilnej księgowości dla małych i średnich przedsiębiorstw, zainteresowanych współpracą z zaufanym i profesjonalnym partnerem biznesowym. W naszych szeregach są wyłącznie sprawdzeni i posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe, pracownicy, którzy chętnie podejmą się każdego wyzwania. Jeśli właśnie znaleźli się Państwo w sytuacji „patowej” i szukają Państwo dobrego doradcy, który udzieli merytorycznego wsparcia i bezboleśnie przeprowadzi Państwa przez proces restrukturyzacji firmy, trafili Państwo pod właściwy adres! Specjalnie dla Państwa nasi certyfikowani księgowi, rewidenci i doradcy gospodarczy, przygotują raporty i analizy, które pozwolą znaleźć optymalne wyjście z sytuacji.

Do każdego zleconego zdania podchodzimy nieszablonowo, dlatego zaproponowane przez nas zmiany są wynikiem rzetelnej i kompleksowej oceny stanu aktualnego firmy. Nasze biuro rachunkowe wysoko ceni budowanie dobrych relacji z Klientami w oparciu o zaufanie i przyjazną, otwartą postawę. Mamy świadomość, że wybór odpowiedniego biura rachunkowego wiąże się z bezpieczeństwem i komfortem współpracy, dlatego biuro rachunkowe Kraków zadbało o ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Obszar działania naszej kancelarii podatkowej jest dość szeroki: pomagamy wyprowadzać zaległości, porządkować dokumentację firmową, prowadzimy księgi rachunkowe, rozliczenia ZUS, VAT, ewidencję ryczałtową i inne. Nasze biuro rachunkowe cennik ma dostosowany do konkretnego zlecenia. Uwzględniamy bowiem rabaty w przypadku nawiązania stałej współpracy.

Ważnym filarem naszej działalności jest outsourcing księgowy dedykowany głównie mobilnie działającym przedsiębiorcom, którzy stawiają na szybkie i funkcjonalne metody współpracy.  O dowolnej godzinie w dzień i w nocy można przesyłać do nas rozliczenia VAT i mieć pełną kontrolę nad wszystkimi procesami księgowymi.

Biuro rachunkowe na Rynku Głównym zaprasza do owocnej współpracy biznesowej. Jesteśmy dostępni dla Państwa w dowolnie wybranej formie komunikacji – osobiście, telefonicznie, mailowo oraz poprzez komunikatory. Dostarczamy wyłącznie sprawdzone w praktyce, najlepsze rozwiązania. Ustalenie korzystnej polityki rachunkowości dla firmy, to działania, w których się specjalizujemy, i z których jesteśmy znani i polecani jako rzetelny partner biznesowy.

Inwestujemy w nawiązywanie nowych kontaktów dlatego, nasze biuro rachunkowe cennik uzgadnia dopiero, po przeprowadzeniu wstępnej rozmowy z Państwem, określającej zakres czynności objętych zleceniem.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych