WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe ceny 

Odpowiednia obsługa księgowa jest fundamentalną kwestią, którą musi wziąć pod uwagę przedsiębiorca rozpoczynający prowadzenie firmy. Biuro rachunkowe Kraków oferuje usługi na najwyższym poziomie, czego gwarancją są zatrudnieni przez nas biegli księgowi, legitymujący się stosownymi certyfikatami MF.

Biuro rachunkowe ceny doprecyzowuje przy każdej indywidualnej ofercie, w zależności od potrzeb Klienta i specyfiki danej działalności gospodarczej. Każda sytuacja jest inna i wymaga nieszablonowego podejścia. Dlatego biuro rachunkowe ceny „szyje na miarę” danego zlecenia.

Dla osób, które dopiero zamierzają zacząć przygodę z biznesem, oferujemy pomoc przy rejestracji spółki firmy- bezpieczne przeprowadzenie przedsiębiorcy przez cały proces zakładania firmy. Posiadamy przede wszystkim wiedzę popartą wieloletnią praktyką, stąd wiemy jak efektywnie prowadzić biznes, by nie przeoczyć żadnych istotnych szczegółów. W razie konieczności poinstruujemy Cię jak wypełnić różne niezbędne do rejestracji firmy dokumenty i w razie pytań postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi.

Biuro rachunkowe to również pomoc dla doświadczonych przedsiębiorców, którym brakuje czasu na skoordynowanie wszystkich działań w firmie. Dlatego też w ramach naszych usług reprezentujemy firmę Klienta w urzędach (m.in. prowadzimy korespondencję z ZUS-em czy US). Nasze biuro rachunkowe funkcjonuje również mobilnie, oferując m.in. wirtualny adres do rejestracji firmy z siedzibą na Rynku Głównym, obsługę księgowo- kadrową oraz księgowość internetową z  bezpłatnym, łatwym w obsłudze, programem fakturującym.

Skontaktuj się z nami za pomocą wybranego przez siebie środka komunikacji online (Skype, GG, e-mail) lub tradycyjnie- telefoniczne i za pomocą faksu.

Jeśli dysponujesz wolnym czasem, przyjdź do naszego biura na Rynku Głównym 28!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych