WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe internetowe 

Już w momencie budowania planów związanych z założeniem własnej firmy, warto pomyśleć o profesjonalnej obsłudze księgowej.

Biuro rachunkowe ma w ofercie szeroki zakres usług. Gruntowna wiedza oraz wysokie kwalifikacje naszych księgowych są dodatkowo poświadczone Certyfikatem MF. Niezwykle wyjątkową ofertą jest Wirtualne Biuro Kraków – Twoje biuro rachunkowe internetowe, które zawiera w sobie prestiżowy adres w Rynku Głównym, kompleksową obsługę (księgowa, administracyjna, finansowa, kadrowa), program wystawiający faktury oraz Pulpit Menadżera.

Kolejną, istotną usługą naszego biura rachunkowego, jest pomoc w rejestracji spółki z o.o. Niezmiernie ważne jest, aby przebiegała ona w sposób przemyślany, uwzględniający  dalekowzroczne plany przedsiębiorstwa. Nasze biuro rachunkowe Kraków posiada ogromną wiedzę praktyczną w tym zakresie i dzięki przez lata zgromadzonemu doświadczeniu naszej kadry specjalistów, wiemy jak sprawnie zarządzać polityką finansową w firmie i ustalać długofalowe działania, które zapewnia stabilne funkcjonowanie firmy.

Dla tych, którzy już prowadzą własne przedsiębiorstwo, również mamy korzystne propozycje. Współpraca z biurem rachunkowym oznacza przede wszystkim dużą oszczędność czasowa i bezpieczeństwo finansów- posiadamy bowiem ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które w awaryjnych sytuacjach zapewnia Państwu całkowite bezpieczeństwo finansowe. Odciążamy także firmy od konieczności prowadzenia korespondencji z organami kontroli finansowej  (ZUS, Urząd Skarbowy) i w razie potrzeby mamy uprawienia, by reprezentować w nich interesy Twojej firmy.

Wiemy, iż przedsiębiorca jest osobą ciągle zajętą, w biegu, i nie zawsze może przekazać nam odpowiednią dokumentację. Dlatego, chcąc w jeszcze większym stopniu odciążyć Cię z obowiązków, odbierzemy z Twojej firmy wszystkie dokumenty, czy zajmujemy się prowadzeniem Twojego sekretariatu w wersji wirtualnej.

Nasze biuro rachunkowe internetowe, zaprasza do zapoznania się  ze szczegółami oferty i wybraniem najbardziej odpowiedniej dla siebie formy  współpracy biznesowej. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych