WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe 

Biuro rachunkowe Kraków ma atrakcyjną ofertę współpracy dla przedsiębiorców zainteresowanych rzetelnym i profesjonalnym prowadzeniem usług rachunkowych. Nasi certyfikowani księgowi pomogą Ci przebrnąć przez meandry prawne i podatkowe, dzięki czemu będziesz mógł w znacznym stopniu zoptymalizować koszty prowadzenia działalności. Na stałe współpracujemy z różnymi podmiotami gospodarczymi i niezależnie od sektora ich działalności, potrafimy elastycznie dostosować się do potrzeb naszych Klientów i na każdym etapie służymy merytorycznym wsparciem.

W ofercie mamy pełną obsługę kadrowo-płacową, prowadzenie ksiąg rachunkowych, przygotowanie comiesięcznych deklaracji podatkowych, pomoc w zakładaniu spółek, ewidencję ryczałtową, analizy finansowe, controlling, opracowanie efektywnej polityki rachunkowości firmy oraz doradztwo prawne i podatkowe. Mamy pełną świadomość jak ważna jest dobra komunikacja z Klientami i indywidualne dobranie najlepszego z możliwych rozwiązań finansowych, z uwzględnieniem specyfiki prowadzonej działalności, dlatego nasze biuro rachunkowe wdraża konkretne, sprawdzone procedury działania, polegające na jasnym sprecyzowaniu celów i czasu, w jakim mają być zrealizowane.

Mają Państwo konkretną wizję rozwoju Swojej firmy? Możemy wspólnie ustalić, jakie działania doprowadzą do jej realizacji. Biuro rachunkowe Kraków jest nastawione na aktywną współpracę, dlatego nie narzucamy Klientom żadnych rozwiązań, a jedynie wskazujemy konkretne, wymierne korzyści, które wynikają z wyboru określonej strategii. Zaufało nam już wielu przedsiębiorców, którzy należą do naszego stałego grona Klientów i to właśnie opinie i zaufanie, jakim nas obdarzyli, zobowiązują nas do dalszej efektywnej pracy.

Zapewniamy rzetelną i terminową obsługę dla wszelkiego typu podmiotów gospodarczych. Nie muszą Państwo martwić się kwestiami organizacyjnymi, w sytuacjach awaryjnych jesteśmy do Państwa dyspozycji również poza standardowymi godzinami pracy. W każdej chwili nasi księgowi mogą przesłać do Państwa bieżące dokumenty księgowe, tak by nie musieli się Państwo odrywać od pilnych obowiązków.

Ponadto dla nowych Klientów przygotowaliśmy rozsądną cenowo ofertę wraz z pakietem darmowych usług np. doradztwo prawne, skanowanie faktur, bilans roczny i inne. Jeśli właśnie stoisz przed wyborem odpowiedniej kancelarii księgowej, nasze biuro rachunkowe zaprasza do współpracy i zapewnia dostosowanie oferty do konkretnych potrzeb Klienta. U nas również możesz wybrać najbardziej wygodną formę współpracy – telefonicznie, e-mail, poprzez komunikatory lub osobiście. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych