WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe Kraków cennik 

Zamierzasz wkrótce utworzyć działalność gospodarczą? Nie masz pomysłu jak sprawnie i szybko zorganizować wszystkie działania w tym zakresie?

Nasze biuro rachunkowe Kraków może zaoferować Ci pakiet tanich i efektywnych rozwiązań, które odciążą Cię od załatwiania szeregu  uciążliwych i czasochłonnych spraw w urzędach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest „od ręki” załatwić wszelkie formalności, dlatego wyciągamy pomocą dłoń do Państwa, dając całkowitą gwarancję bezpieczeństwa i solidności naszych usług. Nasze biuro rachunkowe legitymuje się polisą od odpowiedzialności cywilnej, z której jeszcze nigdy nie musieliśmy korzystać, ale jest cennym zabezpieczeniem interesów obu stron współpracy biznesowej. Dla nas Państwa komfort i bezpieczeństwo jest absolutnym priorytetem. Nasze biuro rachunkowe tworzą pracownicy  posiadający ugruntowaną wiedzę z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego, ekonomii, audytu i prawa gospodarczego.

Podejmujemy się prowadzenia każdego zlecenia, które mieści się z zakresie najwyższych kompetencji naszych księgowych, rewidentów i doradców. Mogą nam Państwo powierzyć księgowość firmy (z opcją księgowości mobilnej- online), obsługę kadr i płac, sporządzanie sprawozdań, analitykę finansową, a także doradztwo gospodarcze. Zanim Klienci zdecydują się na współpracę z naszym biurem rachunkowych, otrzymują rzetelną analizę aktualnego stanu finansowego firmy, z sugestią zmian zmierzających do optymalizacji podatkowej.

Nasze biuro rachunkowe Kraków cennik także dostosowuje do określonego zlecenia, biorąc pod uwagę dłuższą perspektywę wspólnego działania. Stawiamy na aktywną i partnerską współpracę z Państwem, która opiera się na lojalności i ścisłym przestrzeganiu etykiety biznesowej. Nasze biuro rachunkowe na pierwszym miejscu stawia zawsze przyjazne relacje ze zleceniodawcami, którzy nam ufają i powierzają nawet najtrudniejsze sprawy firmowe, mając pewność, co do solidnego i terminowego ich załatwienia.

W oparciu o fachową wiedzę i wysokie kwalifikacje zawodowe, nasi księgowi są w stanie zaproponować Klientom dobre i perspektywiczne rozwojowo działania. Biuro rachunkowe Kraków przez lata zapracowało na stabilną pozycję na rynku i dzięki poleceniom naszych Klientów, możemy sobie pozwolić na inwestycję w dalsze kontakty biznesowe. Dlatego też biuro rachunkowe Kraków cennik ma zorientowany na nowych Klientów, którzy jeszcze z nami nie współpracowali, a są poważnie zainteresowani naszą ofertą. Proponujemy Im preferencyjne warunki współpracy.  

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych