WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

biuro rachunkowe kraków 

Biuro rachunkowe Kraków posiada najbardziej atrakcyjną na rynku usług księgowych ofertę dla firm, zainteresowanych optymalizacją kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Szukają Państwo rzetelnej i doświadczonej księgowej?

Nasze biuro rachunkowe zapewnia najwyższy poziom obsługi podatkowej, prawnej i kadrowej zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami finansowymi. Nasza kompleksowa oferta jest dostosowana do potrzeb każdego zleceniodawcy, niezależnie od branży, w której działa i stażu na rynku.

Dla początkujących firm mamy propozycję prestiżowego wirtualnego adresu do rejestracji firmy na Rynku Głównym, co pozwoli wyróżnić się na tle usług konkurencyjnych i zyskać przy okazji zewnętrzną promocję firmy. Wirtualny adres może służyć również do korespondencji z Klientami. Jesteśmy w stanie zapewnić prowadzenie Twojej firmy od A do Z, począwszy od przygotowania dokumentów rejestracyjnych, poprzez prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługę kadrowo-płacową, sporządzanie deklaracji podatkowych, ewidencję faktur i ryczałtu, aż po doradztwo gospodarcze i podatkowe. W zależności od dyspozycji naszych Klientów, analitycy finansowi mogą opracować również sprawdzoną w praktyce politykę rachunkowości firmy, która pozwoli na znaczną redukcję kosztów przy jednoczesnym zachowaniu dobrej jakości usług.

Nasze biuro rachunkowe stawia na wygodę i funkcjonalność, dlatego od początku wdrożyliśmy intuicyjny program księgowość online z możliwością łatwego przesyłania faktur, dzięki czemu znacznie jest usprawniony proces księgowania dokumentów i Klienci w każdej chwili mają do niego podgląd. Również szybko i bezproblemowo mogą się Państwo kontaktować z naszą księgowością za pomocą nowoczesnych form komunikacji takich jak: Skype, GG bądź mail.

W razie sytuacji losowych jesteśmy dyspozycyjni również w niestandardowych porach. Mogą Państwo nam w pełni zaufać, jeśli chodzi o rzetelności i terminować usług, ponieważ stawiamy na komfort i bezpieczeństwo powierzonych nam zleceń. Biuro rachunkowe Kraków jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej i wszyscy współpracujący z nami księgowi posiadają najwyższe kwalifikacje, potwierdzone Certyfikatem Ministra Finansów.

Współpraca z nami gwarantuje bezpieczną i rzetelną obsługę według najnowocześniejszych standardów biznesowych. Zaufało nam już wielu przedsiębiorców. Chcesz i Ty cieszyć się sprawną i przyjazną księgowością? Za bezpieczeństwo finansów Twojej firmy odpowiada konkretna osoba, z którą masz bezpośredni kontakt. Zapraszamy!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych