WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

O Nas 

Na rynku działa wiele biur rachunkowych. Wszystkie mówią, że są najlepsze a ich obsługa jest niepowtarzalna. Oferty na krakowskim rynku są bardzo podobne, ale wybór właściwego księgowego jest bardzo trudny. To, co nas wyróżnia to fakt, że kiedyś, jako młodzi przedsiębiorcy sami korzystaliśmy z usług biur rachunkowych i właśnie dlatego rozumiemy Państwa oczekiwania. Wiemy, że Klient nie musi się na wszystkim znać i dlatego cierpliwie, prostym językiem, tłumaczymy najbardziej zawiłe kwestie. Nasze biuro rachunkowe oferuje Państwu wszystko to, czego nam brakowało w innych biurach i właśnie tym się różnimy.

Nie jesteśmy wyjątkowi przez to, że jesteśmy ubezpieczeni, ponieważ każde biuro rachunkowe musi być ubezpieczone. Podejście do Klienta i jakość obsługi jest tym, co nas wyróżnia. Staramy się działać kompleksowo abyście Państwo mogli rozwijać swoje firmy a jednocześnie nie martwić się sprawami pobocznymi takimi jak księgowość.

W dzisiejszych czasach, gdy księgowi nie muszą już posiadać Certyfikatów Ministra Finansów, jakość usług zaczęła się obniżać. Na szczęście ten trend nas nie dotyczy. Dla nas liczy się, jakość i zadowolenie Klienta. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że są na rynku biura tańsze od naszego i rozumiemy, że dla części Klientów najważniejsza jest cena. My nie konkurujemy ceną tylko jakością i dlatego zatrudniamy księgowych z dwudziesto-trzydziestoletnim stażem pracy w księgowości. Księgowymi są osoby posiadające Certyfikaty Ministra Finansów, które potwierdzają ich kompetencje. Wychodzimy z założenia, że choć młodość jest piękna to w księgowości liczy się doświadczenie i dlatego w trosce o Państwa bezpieczeństwo takie osoby zatrudniamy.

Jeśli dla Państwa również najważniejsza jest, jakość obsługi to z wyboru naszego biura rachunkowego na pewno będziecie Państwo zadowoleni, ponieważ staramy się tak samo po podpisaniu umowy jak i przed jej podpisaniem. 92 % naszych Klientów pochodzi z polecenia osób korzystających z naszych usług. Ta liczba mówi sama za siebie.

Dodatkowym atutem naszego biura rachunkowego jest zakres oferty. Naszym Klientom pomagamy założyć firmę lub jeśli komuś się spieszy dysponujemy zarejestrowanymi firmami, które mogą rozpocząć działalność w ciągu 24 godzin. Dla Klientów, którzy cenią sobie wizerunek swoje firmy oferujemy możliwość jej rejestracji w naszym wirtualnym biurze na Rynku Głównym w Krakowie. Wirtualne biuro poza udostępnianiem najbardziej prestiżowego adresu w Polsce oferuje kompleksową obsługę korespondencji oraz szereg innych usług sekretarskich.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że nasz personel posługuje się płynnie w mowie i piśmie językiem angielskim, rosyjskim oraz ukraińskim. Właśnie, dlatego dużą część naszych Klientów stanowią obcokrajowcy, dla których prowadzimy księgowość oraz świadczymy szereg dodatkowych, niezwiązanych z księgowością, usług mających na celu pomoc w prowadzeniu biznesu na lokalnym rynku.

Chcemy Państwa zachęcić, aby podczas przeglądania naszej strony zwrócić uwagę na kilka poniższych zakładek, które ułatwią Państwu decyzję o nawiązaniu współpracy z naszym biurem rachunkowym:

Zakładka „Dlaczego my?” – Klikając w nią będą Państwo mogli poznać wszystkie nasze wady i zalety.

Zakładka „Cennik” – Klikając w nią będziecie Państwo mogli się zapoznać z naszymi promocjami i cennikiem.

Zakładka „Fundacja Wadmex” – Jesteśmy w trakcie tworzenia fundacji, której zadaniem będzie pomoc zwierzętom w schroniskach, ponieważ wychodzimy z założenia, że nowoczesny, odpowiedzialny, biznes powinien wspierać słabszych, którzy bez pomocy z zewnątrz sami sobie nie poradzą. My wybraliśmy zwierzęta i w ich imieniu Państwa również serdecznie prosimy o wsparcie.

 

Zachęcamy również Państwa do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie udzielą niezbędnych informacji.

 

Śledząc nas na portalach społecznościowych zawsze  będziecie Państwo na bieżąco z aktualnymi promocjami i konkursami.

Zapraszamy do polubienia nas na Facebook, Google+ oraz Twitter.

 

Jesteśmy do Państwa usług

Zarząd i pracownicy Wadmex Sp. z o. o.  

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych