WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe kraków podgórze 

Witamy w krakowskim biurze rachunkowym! Jeśli dopiero pierwszy raz odwiedzasz naszą stronę, chętnie oprowadzimy Cię po naszej kancelarii podatkowej, gdzie na nowych Klientów czeka wiele atrakcyjnych niespodzianek.

Nasze Biuro rachunkowe swoim zasięgiem obejmuje także dzielnicę Kraków-Podgórze. Mierzymy w dobrą jakościowo obsługę zleceń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego i ustawą o rachunkowości. Naszymi współpracownikami są wyłącznie licencjonowani księgowi i doradcy, którzy wyróżniają się solidną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnością bezkonfliktowego rozwiązywania wszelkich spraw. Biuro rachunkowe Kraków Podgórze posiada ubezpieczenie OC, dzięki czemu mają Państwo pewność, co do bezpieczeństwa finansów w swojej firmie.

Klient, który zdecyduje się na stałą współpracę z nami, może liczyć na wysoką jakościowo księgowość (w formie pełnej lub uproszczonej), fachowe doradztwo gospodarcze i reprezentację firmy przed urzędami publicznymi. Jeśli są Państwo dopiero na etapie zakładania działalności, nasi doradcy mogą bezpiecznie przeprowadzić Państwa przez wszystkie niezbędne procedury, tak by uniknąć ewentualnych błędów czy niedopatrzeń, które mogłyby Państwa wiele kosztować.

Biuro Rachunkowe Kraków Podgórze oferuje wygodną i sprawna organizacyjnie współpracę dla freelancerów i innych mobilnie pracujących podmiotów gospodarczych. To właśnie dla nich przygotowaliśmy dedykowany program księgowość online, w którym automatycznie można przesyłać do nas faktury. Sposoby kontaktu z naszymi pracownikami są także dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań- w godzinach pracy naszych księgowych i doradców można dzwonić, przesyłać e-maile lub korzystać z popularnych komunikatorów (GG, Skype).

W sytuacjach losowych nie pozostawiamy naszych Klientów „na lodzie”. Nasi pracownicy mogą odebrać ważne dokumenty z siedziby Państwa firmy lub umówić się w naszym biurze na dodatkowe konsultacje. Biuro rachunkowe Kraków Podgórze zaprasza do aktywnej współpracy firmy, zainteresowane nowoczesnym modelem księgowości.

Nie zwlekaj, odwiedź nasze biuro rachunkowe już dziś!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych