WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe krakow praca 

Biuro rachunkowe Kraków oferuje pełny, wielojęzyczny outsourcing  w obszarze księgowości, kadr i płac, audytu oraz doradztwa gospodarczego i podatkowego. Działamy na rynku usług księgowych od wielu lat i z powodzeniem podejmujemy się realizacji najtrudniejszych spraw związanych z restrukturyzacją firm, zakładaniem i przekształceniem spółek, a także nadzorem i sprawozdawczością finansowo-księgową organizacji.

Certyfikowani księgowi, rewidenci i doradcy podatkowi działają na gruncie obowiązujących przepisów prawnych i ustawy o rachunkowości. Zachowujemy międzynarodowe standardy rachunkowości (FASB, IASB, US GAAP, UK GAAP), nad których przestrzeganiem sprawuje ścisłą kontrolę biuro rachunkowe Kraków. Praca w naszej kancelarii jest bardzo dobrze zorganizowana, dlatego każdy zleceniodawca otrzymuje do obsługi Swojej firmy, dedykowaną księgową, która rzetelnie i kompleksowo zajmuje się pomyślną i terminową realizacją zlecenia. U nas nie ma miejsca na błędy, dlatego uruchomiliśmy specjalny dział, który zajmuje się nadzorowaniem prawidłowego przebiegu wszystkich procesów księgowych.

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu pełnej i uproszczonej rachunkowości dla firm, dlatego w każdej branży potrafimy się odnaleźć i zaproponować sprawdzone już w praktyce efektywne rozwiązania, zmierzające w kierunku obniżenia podatków. Firmy działające mobilnie, mogą liczyć na elastyczne formy współpracy biznesowej, uwzględniające niestandardowe godziny pracy naszych zleceniodawców. Specjalnie dla nich uruchomiliśmy odpowiednio zabezpieczony, bezpłatny program do księgowania faktur i e-faktur, na którym kompletnie nie muszą się Państwo znać. Rozliczenie są generowane automatycznie, przy pomocy jednego przycisku. O dowolnej porze dnia i nocy mogą Państwo nadsyłać do naszego działu dokumenty. Księgowość online jest odpowiedzią na zmieniające się realia rynkowe, w których coraz więcej mikroprzedsiębiorców, ceni sobie niezależne i wygodne rozwiązania biznesowe.

Jakie są zalety takiego wyboru prowadzenia księgowości? Przede wszystkim duża oszczędność czasu i pieniędzy, a także komfort zarządzania  firmą z dowolnego miejsca w Polsce i za granicą. Bezpieczne i w pełni komfortowe prowadzenie wirtualnej księgowości, pod okiem wyspecjalizowanego personelu, zapewnia biuro rachunkowe Kraków. Praca u nas jest wykonywana z pasją, pełnym zaangażowaniem i otwartością na potrzeby i wymagania Klientów.

Nawiązując z nami współpracę, zyskują Państwo lojalnego partnera biznesowego, na którego pomoc i wsparcie można liczyć w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Szczególnie dbamy o dyskrecję i zachowanie całkowitej poufności danych firm, które obsługujemy. Biuro rachunkowe Kraków to księgowość w najlepszym wydaniu. Tanio, sprawnie i bezpiecznie zdejmiemy z Twoich braków ciężar spraw księgowych i administracyjnych. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych