WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe niepołomice 

Dobra obsługa księgowa dla firmy jest obecnie jedną z najpilniej poszukiwanych usług na Małopolskim rynku. Większość przedsiębiorców woli skorzystać z profesjonalnych usług rachunkowych, świadczonych przez pewną i sprawdzoną firmę niż ryzykować samodzielną buchalterię bądź inwestowanie zatrudnienie etatowego księgowego. Koszty prowadzenia księgowości wewnętrznej w firmie są o wiele wyższe od outsourcingu księgowego, który świadczy wiele lokalnych biur rachunkowych. Z ekonomicznego punktu widzenia, jest więc bardziej korzystną opcją jest powierzenie prowadzenia finansów w firmie, zewnętrznej wyspecjalizowanej jednostce, zwłaszcza jeśli chodzi o pełną księgowość.

Decyzja o podjęciu współpracy z danym biurem rachunkowym często jest podyktowana względami praktycznymi – z głowy przedsiębiorcy spada obowiązek kontrolowania finansów w firmie i już nie musi się martwić rzetelnym prowadzeniem  dokumentacji księgowej i kwestiami związanymi z odpowiedzialnością cywilną.

Jak wybrać rzetelną i solidną firmę księgową, która zapewni dobrą jakościowo obsługę zlecenia? Warto wziąć pod uwagę specyfikę Swojej działalności gospodarczej, formę księgowości, na którą się decydujemy (uproszczoną lub pełną) i pod tym kątem wybrać firmę, która wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom i potrzebom. Wybór biur rachunkowych w Krakowie, Niepołomicach i innych miejscowościach w woj. Małopolskim wymaga uprzedniego rozeznania.

Nasze biuro rachunkowe ma atrakcyjna ofertę dla firm nastawionych na mobilną współpracę w oparciu o nowoczesne środki komunikacji biznesowej. Oferujemy rzetelną pomoc w prowadzeniu ksiąg handlowych  (pełna księgowość), uproszczonej rachunkowości (ewidencja ryczałtowa, książki przychodów i rozchodów, karty podatkowe), rozliczenia kadrowo-płacowe, analizy finansowe oraz doradztwo podatkowe. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo realizowanych przez nas operacji finansowych, które zanim zostaną ostatecznie zatwierdzone, podlegają ścisłej kontroli przez specjalnie powołaną do tego komórkę.

Nasi księgowi posiadają wyższe kierunkowe wykształcenie z zakresie rachunkowości, prawa podatkowego i ekonomii. Dzięki przez lata zgromadzonemu doświadczeniu zawodowemu we współpracy z różnymi firmami,  potrafimy ustalić optymalną politykę rachunkowości dla firm, która przynosi wymierne korzyści.

Współpracujemy z firmami z całej Polski i niezależnie do tego, w którym rejonie fizycznie znajduje się Twoja firma, możesz zarejestrować ją pod krakowskim adresem – na Rynku Głównym 28. Jeśli masz klientów z południa kraju, warto zadbać o dobry adres korespondencyjny, który będzie najlepszą wizytówką dla Twojej firmy.

Nasza firma księgowa jest prężnie rozwijającą się jednostką w Małopolsce, dlatego bierzemy pod uwagę również ościenne rynki. W podkrakowskich Niepołomicach w ostatnich latach powstało wiele firm, które są zainteresowane outsourcingiem księgowym, dlatego bierzemy pod uwagę współpracę z tamtejszymi mikrofirmami.

Biuro rachunkowe Niepołomice może stać się prężnie rozwijającym się centrum outsourcingowym, dlatego bacznie obserwujemy tamtejszy rynek i chętnie udzielimy wsparcia lokalnym przedsiębiorcom, zainteresowanym tanią obsługa księgową.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych