WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe Nowa Huta 

Biuro rachunkowe Nowa Huta proponuje kompleksową obsługę księgowo-kadrową i administracyjną na profesjonalnym poziomie, opartą na indywidualnym podejściu do każdego zleconego nam zadania. Zasięg działania naszego biura rachunkowego jest dość szeroki – obejmuje wszystkie dzielnice Krakowa i miasta ościenne województwa małopolskiego. Z uwagi na wirtualny charakter prowadzonej przez nas księgowości, nasi Klienci mogą zarządzać firmą z dowolnie wybranego miejsca i elastycznie umawiać się z nami po odbiór dokumentów. Stawiamy na wygodę i funkcjonalność naszego biura rachunkowego, dlatego organizujemy tak nasze działania, by każdy przedsiębiorca mógł bez ograniczeń skorzystać z wiedzy i umiejętności naszych księgowych i doradców.

Przygotowaliśmy efektywne rozwiązania biznesowe zarówno dla początkujących firm, jak również dla doświadczonych biznesmenów, którzy chcieliby delegować czynności księgowe wykwalifikowanym pracownikom. W mniejszych firmach często zdarza się, że w natłoku bieżących spraw umykają ważne kontakty, dlatego warto odciążyć się od nadmiaru obowiązków i zainwestować ze współpracę, która przyniesie konkretne korzyści.

Nasze biuro rachunkowe oferuje rzetelne usługi księgowe, administracyjne i kadrowe, które zdejmują z przedsiębiorcy obowiązek pamiętania o wielu zobowiązaniach m.in. urzędniczych. Prowadzimy w imieniu Klientów korespondencję z organami kontroli skarbowej i mamy uprawienia, by  reprezentować firmy przez ZUS-em czy US. Zapewniamy odbiór dokumentów z Twojej firmy, w przypadku, gdy nie możesz przekazać je nam osobiście. Młodzi, początkujący przedsiębiorcy mają wiele pytań i wątpliwości związanych z założeniem własnej firmy.

Biuro rachunkowe Nowa Huta świadczy usługi księgowe i doradcze w zakresie rejestracji spółki, kontrolując ten proces od początku do końca. Gruntowna wiedza naszych pracowników jest gwarancją, iż proces ten zostanie przeprowadzony prawidłowo, a oprócz tego młody przedsiębiorca otrzyma cenne wskazówki jak wypełnić wnioski.

Korzystając z usługi Wirtualne Biuro Kraków otrzymujesz atrakcyjną lokalizację (Rynek Główny 28), pełną obsługę finansową i administracyjną, dostęp do księgowości online oraz aplikację, która służy do generowania faktur. Warto zaznaczyć, iż taki adres siedziby wzmocni pozycję i wiarygodność Twojego przedsiębiorstwa na rynku. Chcemy być blisko naszych klientów, by mieli wrażenie, że  biuro rachunkowe jest „tuż za ścianą” i w każdej chwili można przyjść i skonsultować pilne tematy. Liczne grono stałych Klientów z dzielnicy Kraków - Nowa Huta chętnie odwiedza biuro na Rynku Głównym i rejestruje Swoje firmy korzystając z naszego wirtualnego adresu, który zapewnia podległość pod przyjazny Urząd Skarbowy (Kraków - Stare Miasto).

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych