WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe oferta 

Biuro rachunkowe Kraków stawia sobie ambitne cele: chcemy wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem firmy działające we wszystkich sektorach biznesu w Polsce. Stale podnosimy sobie poprzeczkę i współpracujemy tylko z osobami, które posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe i szeroką wiedzę na poziomie eksperckim. Możemy zaproponować Państwu kompleksowe wsparcie księgowe firmy (prowadzenie ksiąg handlowych, ewidencję VAT, deklaracje podatkowe, audyt i inne), obsługę kadrowo-płacową, a także doradztwo gospodarcze. Wszystkie działania, które podejmujemy, są obliczone na redukcję kosztów firmowych i wdrożenie korzystnych rozwiązań w tym zakresie. Działamy w oparciu o ustalone priorytety, które są zgodne obranym przez Państwa kierunkiem rozwoju.

Na co mogą Państwo liczyć nawiązując współpracę z naszym biurem rachunkowym? Przede wszystkim na profesjonalną, miłą i solidną obsługę, ponieważ do naszych zadań zawsze podchodzimy z troską i dbałością o szczegóły. Interes naszego Klienta jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu, dlatego wprowadziliśmy system księgowości online, aby mogli Państwo mieć na bieżąco wgląd we wszystkie procesy księgowe. Dzięki wygodnemu i funkcjonalnemu systemowi mogą Państwo przesyłać do nas bezpośrednio faktury, co znacznie przyspiesza procesy księgowe. Również sposób komunikacji z nami jest łatwy i szybki- poprzez e-mail, telefonicznie lub za pomocą Skype. Elastycznie podejście do kwestii form współpracy i komunikacji charakteryzuje nasze biuro rachunkowe.  

Oferta niezawodnej pomocy i wsparcia w nieprzewidzianych okolicznościach, które staną Państwu na drodze, to nasz wyróżnik na rynku usług finansowych.

Biuro rachunkowe Kraków udziela dużego wsparcia firmom, które dopiero „raczkują” na rynku i potrzebują pomocy przy rejestracji firmy oraz załatwieniu wielu formalności w urzędach. W razie potrzeby, zapewniamy także wirtualny adres firmy w centrum Krakowa, pod którym, niezależnie gdzie Państwo działają, można zarejestrować oficjalnie Swoją firmę. Wiele trudnych i czasochłonnych spraw związanych z zarządzaniem finansami w firmie spędza Ci „sen z powiek”? Z „kołem ratunkowym” dla firm przychodzi nasze biuro rachunkowe.

Oferta outsourcingu księgowego oznacza koniec Twoich problemów i niezależnie, czy dopiero zaczynasz, czy restrukturyzujesz firmę, jesteśmy z Tobą „na dobre i na złe”. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych