WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe on line 

Biuro rachunkowe Kraków na pierwszym miejscu stawia profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe swoich pracowników – księgowych i doradców, których kwalifikacje potwierdzają Certyfikaty Ministra Finansów. Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, dostosowaną do jego potrzeb oraz aktualnej sytuacji w firmie. Dlatego też ceny naszych usług są również „szyte na miarę”. Dla młodych, niedoświadczonych przedsiębiorców, którzy dopiero wkraczają na drogę biznesu, nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc w założeniu firmy od podstaw.

Warto zaznaczyć, iż rejestracja spółki nie jest łatwym zadaniem, dlatego pomoc fachowca jest wręcz niezbędna, bo pomoże uniknąć popełnienia nawet najdrobniejszych omyłek. Ponadto, nasi pracownicy udzielą Ci wielu wskazówek oraz instrukcji dotyczących wypełnienia wszelkich dokumentów, które są wymagane podczas rejestracji spółki. Z kolei osoba prowadząca już własną działalność gospodarczą cierpi na nieustanny brak czasu przez co umyka wiele istotnych spraw.

Nasze biuro rachunkowe zapewnia maksymalny komfort prowadzenia przedsiębiorstwa, przejmując  obowiązki administracyjne. Przykładowo – korespondencja z wieloma organami publicznymi, jak np. Urzędem Skarbowym czy ZUS, czy też reprezentacja w nich interesów Twojego przedsiębiorstwa, to sprawy które musisz załatwić terminowo, a nieraz w tym samym czasie przepadają inne, być może ważniejsze tematy. Lista takich spraw, na które nie starczyło już czasu, zapewne jest długa, dlatego warto zastanowić się co zrobić, by w natłoku codziennych obowiązków nie stracić jakieś niepowtarzalnej okazji.

Ofertą, która zasługuje na szczególną uwagę, jest Wirtualne Biuro Kraków.  Twoja siedziba na Rynku Głównym, biuro rachunkowe on line w centralnej części miasta- pewnie wydaje Ci się to nierealne! A jednak takie rozwiązanie jest jak najbardziej możliwe, a co więcej mamy już wielu zadowolonych klientów, którzy od kilka lat wykorzystają możliwości, które zapewnia nasze wirtualne biuro rachunkowe. Usługa ta obejmuje także pełną obsługą księgową, administracyjno-kadrową i prawną Twojego przedsiębiorstwa.

Biuro rachunkowe on line posiada bezpieczny i sprawnie funkcjonujący program do wystawiania i wysyłania faktur oraz dostęp do podglądu księgowości online (poprzez pulpit Menadżera). Przekonaj się jak łatwa i przyjemna jest współpraca z naszym biurem! Zapytaj biuro rachunkowe on line dla Swojej firmy.

Chętnie odpowiemy na wszystkie kierowane do nas pytania - via GG, email, faks, telefon oraz Skype.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych