WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe online 

Nasze biuro rachunkowe online świadczy pełen zakres finansowych i prawnych zarówno dla mikroprzedsiębiorców, jak również dla firm posiadających bardziej rozbudowaną strukturę organizacyjną. Bogate doświadczenie w branży, współpraca z różnymi sektorami biznesu, sprawiają, iż potrafimy dostosować się do wymagań wszystkich Klientów i zgodnie z najlepszą wiedzą i umiejętnościami, jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Mamy opinię rzetelnego i sprawnie działającego biura rachunkowego, w której pracownicy są kompetentni i doświadczeni. Charakteryzuje ich również indywidualne podejście do wszystkich Państwa zleceń, które są skrupulatnie analizowane.

Stawiamy na wygodne i mobilne formy kontaktu z Państwem i pod taki model dostosowaliśmy również nasze biuro rachunkowe online, gdzie można generować faktury VAT przez całą dobę do naszej księgowości. Taka uproszczona forma rozliczeń w znacznym stopniu wpływa na przyspieszenie procesów księgowych. Pomagamy Państwu na wielu polach: księgowości, kadr i płac, ewidencji ryczałtu, audytu, controllingu, doradztwa gospodarczego i finansowego. W razie potrzeby pomagamy wyprowadzić również zaległości finansowe.

Przedsiębiorcy, którzy planują założenie spółki, mogą liczyć na kompleksową pomoc naszych doradców, którzy bezstresowo przeprowadzą Klienta przez procedury administracyjne, tak aby miał pewność, iż wszystkie działania przebiegają prawidłowo. W ofercie mamy także wirtualny adres firmy na Rynku Głównym, który może służyć także do korespondencji, co jest korzystne również ze względów marketingowych. Klienci, którzy nie potrzebują stacjonarnego lokalu biurowego i chcą pozostać anonimowi w swoim miejscu zamieszkania, chętnie korzystają z tego mobilnego rozwiązania.

Nasze biuro rachunkowe online utrzymuje wysoki standard usług, dzięki zatrudnieniu najlepszych na rynku specjalistów z dziedzin: księgowości, prawa, administracji. Aby współpraca z nami przebiegała w bezpiecznej i komfortowej dla obu stron atmosferze, biuro rachunkowe Kraków zadbało o ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Finanse Państwa firmy prowadzone przez naszych księgowych z pewnością będą prawidłowo kontrolowane. Nasze biuro rachunkowe online koncentruje się przede wszystkim na zapewnianiu firmom optymalnej polityki rachunkowości i solidnej obsługi w zakresie objętym zleceniem.

Mamy na względzie interes naszego Klienta i niezależnie na jakim etapie działalności jest obecnie, postaramy się godnie reprezentować interesy Jego firmy.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych