WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe PIT 

Kwestia złożenia rozliczenia rocznego, przyprawia o zawrót głowy jedną osobę, zwłaszcza, jeśli wypełnienie deklaracji podatkowej, z różnych przyczyn, nie jest proste. Wiele osób, które się do nas zgłasza, ma problemy z „ogarnięciem” zeznania podatkowego, z uwagi na wiele stosunków pracy oraz inne, podlegające opodatkowaniu, zobowiązania. W takiej sytuacji dostępne na rynku darmowe programy rozliczeniowe (e-deklaracje) nie są już tak pomocne i łatwe w obsłudze. Aby nie narażać się na błędy i konieczność składania korekt zeznań podatkowych, warto znaleźć zaufane i rzetelne biuro rachunkowe. PIT to deklaracja podatkowa, którą musi składać każda osoba fizyczna, osiągająca dochód w rozliczeniowym roku podatkowym. Ten - dla wielu, przykry obowiązek, musi być dopełniony, ponieważ w razie zaniechania lub złożenia zeznania po terminie, grożą podatnikowi wysokie kary finansowe.

Wiele ogólnodostępnych w Internecie e-deklaracji  jest pomocnych jedynie w przypadku prostych rozliczeń- z jednego stosunku pracy. W przypadku bardziej skomplikowanej sytuacji, mniej wprawna osoba, może sobie nie poradzić. Z odsieczą ruszają nasi certyfikowani księgowi, którzy w imieniu zleceniodawcy solidnie i tanio przygotują deklaracje podatkowe PIT. Biuro rachunkowe, we współpracy z profesjonalnym działem doradztwa podatkowego, jest w stanie szybko i bezkolizyjnie załatwić w Państwa imieniu wszelkie sprawy z fiskusem, tak by mieli Państwo całkowitą pewność i poczucie bezpieczeństwa, co do wywiązania się obowiązku podatkowego. Warto o taką obsługę zadbać wcześniej, ponieważ, z reguły w ostatniej chwili, biura rachunkowe „pękają w szwach” i może się okazać, że ciężko będzie znaleźć kompetentną i dyspozycyjną osobę, która nie tylko wypełni i prześle w naszym imieniu deklarację PIT, ale w razie potrzeby, wyjaśni nam    ważne kwestie podatkowe.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się z usługach doradztwa podatkowego dla osób fizycznych i prawnych.  Pomagamy załatwić wszelkie formalności  w urzędach dotyczące rejestracji firmy i na życzenie Klientów reprezentujemy również firmę w urzędach. Nasze biuro rachunkowe służy pomocą, rejestrując firmę, nadzorując cały ten proces, aby nie popełniono nawet najdrobniejszej omyłki. Ponadto nasz Klient otrzymuje niezbędne instrukcje i wskazówki jak wypełnić formularze.

Dla doświadczonych przedsiębiorców również przygotowaliśmy korzystny pakiet usług. Znamy się na prowadzeniu biznesu, dlatego wiemy, jakie kroki przedsięwziąć, by uzdrowić finanse w firmie.  Poznaj szczegóły naszych ofert, których adresatami są zarówno osoby fizyczne, jak i różnego typu formy prawne – jednoosobowe DG, spółki, stowarzyszenia czy fundacje. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych