WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe przez Internet 

Sprawne zarządzanie firmą jest niezwykle ważną, a wręcz kluczową kwestią. Warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy wykonają swoje obowiązki na najwyższym poziomie, opierając się o wieloletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze różnych firm.

Biuro rachunkowe Kraków oferuje szeroki zakres usług, nie tylko dla osób dopiero planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, ale i dla tych, którzy już mają własną firmę i chcą dokonać jakiś zmian, usprawniających jej funkcjonowanie. Dla każdego mamy atrakcyjne rozwiązania, które z pewnością przyczynią się do optymalizacji podatkowej i położą nowe światło na wiele spraw, które być może z braku czasu zostały odłożone. Nasi doradcy podatkowi potrafią dokonać odpowiedniej analizy zasobów przedsiębiorstwa i zaproponować kroki w stronę rozwoju firmy.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest procesem złożonym, gdzie łatwo o niedopatrzenia czy błędy, które mogą nie tylko kosztować dodatkowe pieniądze, ale w znacznym stopniu opóźnić rozpoczęcie działalności. Dlatego nasi pracownicy, posiadający gruntowną wiedzę w tym zakresie, pomogą Ci zarejestrować firmę i odpowiednio ją skonfigurować, tak w przyszłości nie było problemu z jej przekształceniem.

Rozumiemy, iż w dzisiejszych czasem zwiększyło się tempo życia i ze względu na pojawiające się szanse i okoliczności czasem trudno jest znaleźć właściwy balast miedzy życiem prywatnym i zawodowym. Wyjściem kompromisowym jest  biuro rachunkowe przez Internet. Nasze biuro rachunkowe prowadzi zarówno tradycyjną, stacjonarna księgowość, jak również księgowość on-line. W zależności od charakteru prowadzonej działalności, jak i preferencji co do form współpracy, można wybrać którąś z nich i zlecić nam prowadzenie księgowości lub merytoryczny nadzór nad procesami rachunkowości internetowej.

Jeśli należysz do przedsiębiorców, którzy wybierają wygodne funkcjonalne sposoby rozliczeń, biuro rachunkowe przez Internet jest opcją właśnie dla Ciebie! Posiadamy wysokiej klasy systemy informatyczne, które zabezpieczają księgowanie dane, tak by informacje nie trafiły w niepowołane ręce. Systemy zabezpieczeń, którymi dysponujemy są idealnie skonfigurowane z obecnymi na rynku, popularnymi programami księgowymi, co pozwala na sprawne przeprowadzanie rozliczeń. Istnieje także możliwość delegowania innych zadań - np. prowadzenia administracji czy kadr naszym pracownikom, wirtualnego biura Kraków, z którymi można się komunikować przy pomocy nowoczesnych  kanałów - typy Skype lub GG. Oczywiście tradycyjne sposoby kontaktu - telefonicznie, e-mail bądź bezpośrednio również są przez nas akceptowane. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń z Klientami.  Zapraszamy do zadawania pytań. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych