WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe sp. z o.o. 

Dobrze zaplanowane i zorganizowane prowadzenie działalności gospodarczej jest kwestią kluczową, gdyż znacznie ułatwia sprawne wejście firmy na rynek.

Biuro rachunkowe sp. z o.o. Kraków to profesjonalna obsługa księgowa, świadczona przez fachowych pracowników, legitymujących się Certyfikatami MF. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi naszego personelu, który przejmuje ważne obowiązki w firmie, przedsiębiorca uzyskuje maksymalny komfort oraz dodatkowy czas na załatwianie pozostałych spraw. Biuro rachunkowe oferuje niezwykle atrakcyjną usługę pod szyldem „Wirtualne Biuro”, w zakres której wchodzi obsługa sekretarska, księgowa, kadrowa oraz doradztwo prawne dla firm.

Dużą atrakcją jest udostępnienie przez nas wirtualnego adresu służącego do rejestracji  firmy i prowadzenia korespondencji z Klientami. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się rejestracją firmy (m.in. spółek z o.o.)- dzielimy się swoją wiedzą praktyczną na temat prowadzenia biznesu, pomagając początkującym biznesmenom, którzy mają wiele wątpliwości, co należy zrobić i w jakiej kolejności.

Odciążamy także firmy od codziennych, administracyjnych czynności również tych, związanych z koniecznością załatwiania spraw w urzędach- m.in. US i ZUS-e. Nasi prawnicy szybko i skutecznie prowadzą korespondencję z tymi organami, zapewniając bezbłędne rozstrzygnięcia na korzyść Klienta.

Biuro rachunkowe sp. z o.o. - to indywidualne podejście do zleceniodawcy, badanie każdej sprawy z osobna, by dobrać najlepsze z możliwych rozwiązań. Jeśli zamierzasz prowadzić sp. z o.o. i nie jesteś pewien, czy masz wystarczającą wiedzę i doświadczenie, nie buduj „zamków na piasku”.

Zgłoś się do nas- bez zbędnego ryzyka przeprowadzimy Cię przez pełną procedurę urzędniczą. Możesz wybrać dowolny sposób komunikacji z nami-  Skype, faks, email, telefon.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych