WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe usługi 

Sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem jest oparte na wielu przesłankach. Jedną z nich jest znalezienie fachowej i profesjonalnie działającej firmy księgowej, która będzie realizowała nasza wizję rozwoju działalności.

Warto przejrzeć oferty kilku firm, by wybrać najbardziej dla siebie optymalną. Jak to wygląda w naszym biurze rachunkowym? Otóż biuro rachunkowe Kraków cechuje przede wszystkim nowoczesna i doskonale zorganizowana obsługa księgowa, kadrowa i prawna. Działamy kompleksowo, elastycznie dopasowując się do konkretnego zlecenia, zarówno jeśli chodzi o formę współpracy, jak również zakres czynności objętych zleceniem. Nasze oferty są każdorazowo dostosowane do specyfiki działania danego przedsiębiorstwa, jak i do sposobów zarządzania firmą.

Zdajemy sobie sprawę, że młody przedsiębiorca może mieć trudności we właściwym skoordynowaniu wszystkich działań w Swojej firmie. Dlatego wychodzimy z propozycją pomocy z zakresie rejestracji firmy. Poprowadzimy Cię przez cały ten proces, co pozwoli uniknąć pomyłek, które mogą zaważyć na przyszłości Twojej firmy. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz sporo czasu, ale także unikniesz wielu stresujących sytuacji, które zdarzają się podczas rejestrowania firm w urzędach. Jeśli chodzi o rejestrację spółki z o.o. ewentualna pomyłka czy niedopatrzenie, mogą okazać się brzemienne w skutkach, dlatego warto zaufać profesjonalnemu biurowi rachunkowemu.

Ponadto, w imieniu Twojej firmy, nasi doradcy podatkowi i prawni mogą prowadzić korespondencję z urzędami (np. z ZUS-em czy US). Dodatkowo nasze biuro rachunkowe usługi ma także w wersji mobilnej. Chodzi o ofertę wirtualnego biura, które z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Wybierają go przede wszystkim przedsiębiorcy, którym zależy na dużej swobodzie działania i delegowaniu zadań wykwalifikowanym, pewnym pracownikom księgowym.  

Wybierając ofertę księgowości on-line, firmy mają całodobowy dostęp do rozliczeń księgowych „pod okiem” specjalistów, którzy na bieżąco wyłapują ewentualne pomyłki. Nie zdarzają się one często, ponieważ program do księgowania faktur działa automatycznie i nie trzeba posiadać żadnych specjalnych umiejętności, by samodzielnie przesyłać do nas rozliczenia. W razie pytań, nasi pracownicy są dostępni za pośrednictwem różnych środków komunikacyjnych – email, telefon, GG, faks, Skype.  

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych