WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe w Krakowie 

Księgowość jest jednym z najważniejszych czynności, jakie należy prowadzić w każdej, nawet najmniejszej firmie. W związku z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej musimy załatwiać wiele przeróżnych spraw, a przecież nie można znać się na wszystkim.

Biuro rachunkowe w Krakowie świadczy profesjonalną obsługę księgową. Nasi pracownicy, to m.in. doświadczeni księgowi, których fachowość została potwierdzona Certyfikatem Ministra Finansów. Jesteśmy świadomi tego, iż dla każdego przedsiębiorcy najważniejszy jest czas, dlatego wychodzimy z ofertą pomocy. Biuro rachunkowe reprezentuje firmę m.in. w US i ZUS, w razie potrzeby zapewniamy odbiór dokumentów księgowych z firmy Klienta.

Doświadczenie i profesjonalizm naszych pracowników jest gwarancją maksymalnego komfortu prowadzenia przedsiębiorstwa, jako że przejmujemy część obowiązków firmy, a Ty w tym czasie możesz spokojnie zająć się pozostałymi. Ważne jest, aby proces zakładania przedsiębiorstwa był przeprowadzony w odpowiedni sposób i każdy krok był gruntowanie przemyślany.

Normalną sprawą jest to, że początkujący przedsiębiorca nie ma jeszcze dostatecznej wiedzy, w jaki sposób i w jakiej kolejności załatwić wszystkie sprawy. Dlatego biuro rachunkowe pomaga w zarejestrowaniu firmy od A do Z i dzięki rozległej wiedzy związanej z prowadzeniem biznesu, nasi doradcy i księgowi sprawnie przeprowadzają przedsiębiorcę przez biurokratyczne procedury.

Oferujemy również prestiżowy adres na Rynku Głównym, który może służyć jako adres korespondencyjny. Dla zainteresowanych prowadzeniem księgowości w Internecie udostępniamy wygodny i dobrze skonfigurowany program do przesyłania faktur VAT.

Biuro rachunkowe w Krakowie to księgowość w nowoczesnym wydaniu, stąd też sposoby kontaktowania się z nami są dostosowane do aktualnych trendów. Możesz rozmawiać z nami przez Skype, GG, email, Skype lub uzgadniać sprawy osobiście i telefonicznie. Jesteśmy dostępni w godzinach pracy i po uzgodnieniu również poza tymi porami. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych