WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowe Wieliczka 

Biuro rachunkowe Wieliczka świadczy wyspecjalizowane usługi finansowe, prawne i kadrowe. Posiadamy ugruntowane miejsce na rynku usług księgowych i dzięki współpracy z wieloma przedsiębiorcami krajowymi i zagranicznymi, potrafimy znaleźć korzystne drogi, zmierzające w kierunku efektywnego rozwoju biznesowego firm. Do naszego biura księgowego, zgłaszają się Klienci z różnych stron Polski, poszukujący dobrych rozwiązań finansowych, które przyczynia się do stworzenia korzystnej przyszłościowo strategii finansowej dla Swojej firmy.

Pośród zgłaszanych spraw możemy wyróżnić te, które wymagają dokładnej analizy pod kątem obowiązujących przepisów prawa podatkowego, jak również te dotyczące doraźnej pomocy np. przy uporządkowaniu dokumentacji księgowej, czy wyprowadzeniu niewielkich zaległości finansowych firmy. Biuro rachunkowe Wieliczka mierzy wysoko, jeśli chodzi o obsługę Państwa zleceń i stawia na nowoczesne rozwiązania w zakresie komunikacji ze zleceniodawcami. Dlatego postawiliśmy na księgowość internetową z wygodnym i funkcjonalnym  programem służącym do rozliczeń z Klientami. Można także wybrać dogodny dla siebie sposób kontaktu z przydzielonym do obsługi Państwa firmy, certyfikowanym księgowym. Wirtualne formy komunikacji, jakimi dysponujemy to: e-mail, telefon, Skype oraz GG.

W godzinach pracy naszego biura, cały personel jest do Państwa dyspozycji. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich wskazówek i przedyskutujemy zgłaszane problemy. Z doświadczenia wiemy, że wiele firm ma duże problemy już na etapie rejestracji działalności gospodarczej.

Nasze biuro rachunkowe zawsze szybko, sprawnie i całkowicie bezpiecznie przeprowadza Klientów przez wszelkie meandry urzędnicze, tak aby nie musieli się bać o prawidłowość procesów związanych w rejestracją działalności. Nasze biuro rachunkowe ma wykupione ubezpieczenie OC i posiada wszelkie uprawnienia, by reprezentować interesy Państwa firmy przed Urzędami Skarbowymi, ZUS-em czy Sądami. W sytuacjach trudnych mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i niezawodność. Jeśli działają Państwo z wolnej stopy lub prowadzą firmę pod domowym adresem, warto rozważyć także opcję dzierżawy wirtualnego adresu w reprezentacyjnej dzielnicy Krakowa.

Zapraszamy do naszego biura, gdzie doradcy czekają z pyszną kawą na Klientów, którzy chcą w spokojnej atmosferze porozmawiać o kondycji finansowej Swojej firmy i znaleźć optymalne środki zaradcze. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych