WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowo-księgowe 

Sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem w dużym stopniu zależy od dobrego funkcjonowania wielu sektorów. Jednym z takich jest właśnie księgowość – niezwykle ważny dział, dziedzina bardzo rozległa, którą należy powierzyć jedynie specjalistom.

Biuro rachunkowo-księgowe Kraków proponuje kompleksowe usługi i doradztwo w zakresie księgowości, administracji i prawa, indywidualnie dopasowane pakiety oraz ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno usługi skierowane do doświadczonych biznesmenów, jak i do osób, które dopiero planują założyć własną firmę.

Rejestracja firmy wcale nie jest łatwym zadaniem, ma wiele „haczyków”, które później mogą okazać się bardzo kosztowne, dlatego warto jest zlecić to fachowcom. Nasze biuro rachunkowe posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakładaniu firm, ponadto otrzymają Państwo praktyczne wskazówki dotyczące wypełniania przeróżnych wniosków bądź formularzy.

Oferta naszego biura zawiera również rozwiązania dla osób, które już prowadzą własny biznes. Wiemy, iż mają Państwo zawsze mało czasu, a niestety wiele obowiązków i spraw do załatwienia, dlatego służymy pomocą. Biuro rachunkowo-księgowe przejmuje część Państwa obowiązków związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa: korespondencja z US oraz ZUS, reprezentacja Państwa firmy w tych instytucjach, odbiór dokumentów z firmy Klienta, gdy on sam nie może ich dostarczyć, obsługa korespondencji firmowej i telefonów służbowych.

Usługa, która jest naszym „czarnym koniem” to Wirtualne Biuro Kraków. Korzystając z niej, otrzymują Państwo wiele niezwykle atrakcyjnych rozwiązań dla Swojego biznesu: prestiżowy adres wirtualny przedsiębiorstwa na Rynku Głównym, Pulpit Menadżera, program wystawiający faktury, a także prowadzenie administracji, kadr i księgowości.

Zapraszamy do kontaktu: telefon, faks, GG, email, Skype. Jeśli jakieś usługi nie ma w naszej ofercie, a są nią Państwo zainteresowani, proszę nam o tym powiedzieć. Chętnie specjalnie dla Państwa przygotujemy taką ofertę wraz z wyceną. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych