WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rachunkowo-podatkowe 

W sferze biznesu należy postawić na profesjonalizm. Jest to klucz do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem. Biuro rachunkowo-podatkowe Kraków świadczy usługi księgowe na najwyższym poziomie, zatrudniając księgowych z wieloletnim stażem zawodowym, dodatkowo poświadczonym Certyfikatem MF.

Nasze motto to unikatowe podejście do każdego Klienta i  dokładna analiza konkretnej sytuacji finansowej w firmie. Przedsiębiorca to osoba, będąca w ciągłym ruchu, dlatego nasze biuro rachunkowe przejmuje część obowiązków, dzięki czemu prowadzenie działalności jest bardziej komfortowe i mniej stresujące. Reprezentujemy interesy Twojego przedsiębiorstwa przed takimi urzędami jak ZUS czy US, a także prowadzimy z nimi korespondencję. Nieraz bywa tak, że musisz dostarczyć nam pewne dokumenty, ale nie wyrabiasz się z czasem. Mamy na to rozwiązanie! Wystarczy, że zlecisz nam odebranie dokumentów z Twojej firmy, a my sprawnie i terminowo podejmiemy się tego zadania.

Pomagamy firmom na różnych etapach ich działalności - dla osób, które dopiero planują założenie własnej spółki, biuro rachunkowo-podatkowe oferuje pomoc w jej zarejestrowaniu, tak by krok po kroku sprawnie przeprowadzić całą procedurę, łącznie z wypełnieniem wymaganych dokumentów podczas rejestracji spółki. Każdy początkujący przedsiębiorca ma mnóstwo wątpliwości, dlatego warto zaufać fachowcom, co pozwoli Ci uniknąć nieraz bardzo kosztownych błędów.

Usługa, która sprawnie funkcjonuje w naszym biurze rachunkowym i jest coraz częściej wybierana przez nowocześnie prosperujące firmy jest wirtualne biuro. Największą atrakcją jaka wynika z takiej formy prowadzenie działalności jest możliwości rejestracji  firmy  pod najbardziej prestiżowym adresem w mieście (na Rynku Głównym 28). W ramach tej propozycji nasze biuro rachunkowo-podatkowe zajmuje się obsługą księgową, administracyjną, kadrowa i marketingową.

Ponadto otrzymujesz dostęp do niezwykle funkcjonalnych aplikacji, takich jak Pulpit Menadżera czy program służący do wystawiania i wysyłania faktur. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo, wysyłając faks lub za pośrednictwem Skype czy GG. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych