WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro rozrachunkowe 

Księgowość jest szeroko rozbudowaną dziedziną, dla której kluczowa jest gruntowna wiedza oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Nasz zespół księgowych posiada Certyfikaty Ministra Finansów, pracuje w tej branży już od ponad piętnastu lat.

Biuro rachunkowe Kraków - to w głównej mierze nieszablonowe oferty, przygotowywane po każdorazowym zbadaniu sprawy Klienta. Zajmujemy się rejestracją spółki z o.o. od A do Z, gdyż młodzi, początkujący przedsiębiorcy mają zazwyczaj mnóstwo wątpliwości. Ponadto biuro rozrachunkowe udzieli wielu praktycznych wskazówek związanych z wypełnianiem wszelkich dokumentów.

Przedsiębiorcy, prowadzący już własną firmę, muszą stale załatwiać wiele spraw, a niestety nie na wszystko zawsze jest czas. Dlatego też biuro rachunkowe przejmuje obowiązki prowadzenia działalności, a mianowicie: korespondencję z organami państwowymi (m.in. Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Skarbowy), przedstawianie interesów Klienta przed nimi, odbiór dokumentacji z firmy Klienta i wiele innych. Dzięki temu przedsiębiorca będzie mógł więcej czasu poświęcić na wykonywanie pilnych obowiązków i załatwianie spraw, które odkłada na potem.

Wirtualne Biuro na Rynku Głównym  – to oferta, która pozytywnie wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa, ponieważ oferuje najlepszy adres do rejestracji  firmy w całej Małopolsce! Siedziba firmy w ścisłym centrum miasta w znacznym stopniu wpływa na budowanie wiarygodności firmy. Ponadto zapewniamy kompleksową obsługę działu administracji, księgowości i doradztwa podatkowego. Oferujemy także mobilne usługi księgowości on-line wraz z programem do wystawiania faktur.

Nasze biuro rozrachunkowe Kraków jest w zasięgu Twojej ręki, kontakt za pośrednictwem Skype, GG, email, faks, telefon.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych