WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro usług księgowych 

Nasze biuro usług księgowych  sprawnie funkcjonuje na rynku od wielu lat. Dzięki stałej współpracy z wykwalifikowanym personelem administracyjnym, księgowym i prawnym, zapewniamy całkowite bezpieczeństwo i profesjonalizm każdego powierzonego nam zlecenia. Działamy na wielu polach: prowadzimy księgi rachunkowe, zajmujemy się ewidencją ryczałtu, rozliczeniami kadrowo-płacowymi, dokonujemy specjalistycznych analiz finansowych, porządkujemy dokumentację i wyprowadzamy zaległości. Aby zapewnić Państwu pełen komfort współpracy, prowadzone przez nas, biuro usług księgowych zadbało także o potwierdzenie kwalifikacji zawodowych swojego personelu. Wszyscy biegli księgowi legitymują się Certyfikatami Ministra Finansów, potwierdzającym wiedzę i umiejętności w zakresie prawa i rachunkowości.

Jesteśmy kompetentnym i rzetelnym biurem, dlatego mogą nam Państwo powierzyć kierowanie polityką finansową Swojej firmy. Dla Klientów, którzy dopiero stoją przed decyzją o założeniu działalności, mamy propozycję kompleksowej i sprawnej pomocy w zakresie przygotowania dokumentów rejestracyjnych  i przeprowadzenia Klienta przez cały proces zakładania działalności.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom odnośnie dogodnej lokalizacyjnie i jednocześnie atrakcyjnej siedziby dla firmy, oferujemy, podlegający pod przyjazdy Urząd Skarbowy, wirtualny adres dla firmy tuż przy słynnej „Piwnicy pod Baranami” na  Rynku Głównym. Nasze biuro usług księgowych nie zamyka się także na nowoczesne formy komunikacji z Klientami. Doradcy i księgowi są do Państwa dyspozycji: osobiście, pod telefonem, mailem lub na Skype i GG. Od Państwa zależy wybór najbardziej dogodnej formy kontaktu. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość dojazdu do Klientów np. w celu dostarczenia ważnych dokumentów.

Biuro rachunkowe Kraków zainwestowało również w specjalny program do fakturowania, za pomocą którego, logując się do programu księgowości wirtualnej, mogą Państwo o dowolnej porze, bezpłatnie, przesyłać do nas rozliczenia. Dużą wagę przywiązujemy do poufności danych, dlatego zainwestowaliśmy w najlepsze systemy bezpieczeństwa informatycznego.

Biuro usług księgowych stoi otworem przed każdym nowym Klientem. Zapraszamy!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych