WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biuro wirtualne Kraków 

Biuro rachunkowe Kraków cechuje profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w branży. Świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie, specjalizując się w kompleksowej obsłudze firm. Zaproponowane przez nas ceny nie są odgórnie narzucone, lecz dostosowujemy je do określonego zlecenia. Zatrudniamy biegłych księgowych, legitymujących się Państwowymi Certyfikatami MF.

Jedną z najbardziej atrakcyjnych naszych propozycji jest Biuro Wirtualne Kraków, mające siedzibę na Rynku Głównym. W ramach tej usługi przedsiębiorca otrzymuje kompleksową obsługę administracyjną, prawną, kadrową i księgową. Biuro wirtualne Kraków zakłada wiele udogodnień dla mobilnych, prężnie rozwijających się, nowoczesnych firm m.in. księgowość online z programem „samodzielnie” wystawiający faktury. Ułatwiany młodym przedsiębiorcom wejście na rynek. Wiemy, że założenie firmy składa się z wielu etapów, które powinny być wykonane bezbłędnie.

Biuro rachunkowe zajmuje się również rejestracją firmy, wykorzystując gruntowną wiedzę praktyczną naszych ekspertów ds. rachunkowości i prawa podatkowego. Jeśli nie ma konieczności stacjonarnego prowadzenia biura, można skorzystać z rejestracji firmy pod adresem na samym Rynku Głównym, co sprzyja budowaniu dobrego wizerunku przedsiębiorcy i rozwijaniu sieci wartościowych kontaktów.

Ponadto pracownicy naszego sekretariatu mogą przejąć najpilniejsze obowiązki  administracyjne takie jak np. obsługa korespondencji, przekierowanie połączeń na dowolny numer zleceniodawcy, reprezentacja interesów Klienta w US czy ZUS oraz przygotowanie i weryfikacja dokumentów finansowych. O  zakresie zleconych nam czynności decyduje przedsiębiorca, my jedynie pomagamy właściwie zorganizować wszystkie działania. Biuro rachunkowe może załatwić w Twoim imieniu wiele spraw, a w tym czasie możesz spokojnie wykonywać pozostałe obowiązki.

Jesteśmy biurem rachunkowym, któremu zależy na budowaniu dobrych relacji z naszymi zleceniodawcami, chcemy być blisko Państwa, by w pilnych sytuacjach mogli się Państwo w szybki sposób z nami skontaktować, korzystając z dostępnych na rynku form komunikacji – Skype, telefon, faks, GG lub email.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych