WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Biurorachunkowe 

Najważniejszą kwestią w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej jest sprawne i efektywne zarządzanie firmą. Wiadomo, iż nie można znać się na wszystkim, dlatego warto skorzystać z usług fachowców.

Nasze biuro rachunkowe Kraków to doświadczeni księgowi, pracujący w zawodzie od wielu lat, dzięki którym rachunkowość Twojego przedsiębiorstwa będzie prowadzona na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem wysokich kwalifikacji naszych pracowników są Certyfikaty wydane przez Ministra Finansów.

Każda sytuacja jest inna, dlatego gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta. Przystępne ceny „szyte na miarę” konkretnej usługi wyróżniają nas na tle usług konkurencyjnych i powodują, iż wiele nowych firm obdarza nas zaufaniem. Staramy się być pomocni na każdym etapie prowadzenie firmy. Biuro rachunkowe służy radą zarówno osobom, które już od jakiegoś czasu prowadzą działalność gospodarczą, jak i wstępującym do świata biznesu, młodym przedsiębiorcom. Rejestracja spółki z o.o. jest procesem dość złożonym, dlatego też nie jest trudno popełnić błąd, który może nie tylko odciążyć finansowo firmę, ale też zabrać sporo czasu. Biuro rachunkowe może w imieniu klienta dokonać procesu rejestracji spółki z o.o. i skonfigurować ja w taki sposób, by nie wymagała dodatkowych opłat w przypadku dokonywania zmian.

Najczęstszym problemem, wręcz przeszkodą doświadczonych przedsiębiorców, jest brak czasu. Nasi pracownicy poprowadzą korespondencję w imieniu Twojej firmy z takimi zakładami publicznymi jak ZUS czy Urząd Skarbowy i załatwiać inne pilne sprawy.

Dużym powodzeniem w ostatnim czasie cieszą się usługi mobilne świadczone przez nasze Wirtualne Biuro. Obejmują one obsługę sekretarską, księgową, doradztwo gospodarcze oraz udostępnienie prestiżowego adresu, pod którym można oficjalnie zarejestrować firmę na Rynku. Oprócz tradycyjnie prowadzonej księgowości, dysponujemy również wersją mobilną- księgowość online, która jest bezpieczna i funkcjonalna. Całodobowo można przesyłać do nas faktury VAT, które są automatycznie generowane.

Dowiedz się więcej korzystając z dogodnej dla siebie formy-– Skype, email, komunikator GG, faks lub telefon.  

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych