WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Cennik biur rachunkowych 

Biuro rachunkowe Kraków tworzą biegli księgowi, rewidenci, specjaliści ds. kadr i płac oraz doradcy finansowo-prawni. Działamy na rynku od 2010 roku i przez ten okres zdobyliśmy zaufanie jako przyjazna i rzetelna placówka, w której obowiązuje indywidualne podejście do każdego zlecenia. Mogą Państwo liczyć na pełne zaangażowanie naszych pracowników, którzy zawsze sumiennie wykonują każde zlecenie i starają się znaleźć dla Klientów jak najbardziej korzystne rozwiązania, biorąc pod uwagę strategię rozwoju firmy.

Nasze biuro rachunkowe ma do obsługi podmioty gospodarcze z różnych sektorów biznesu w Polsce i za granicą. Współpracujemy z najlepszymi na rynku pracownikami, którzy doskonale znają specyfikę rynku i w oparciu o gruntowną wiedzę i spore doświadczenie mogą poprowadzić Państwa firmę w kierunku sukcesu. Nasze biuro rachunkowe to gwarancja dużej oszczędności czasu i pieniędzy, zwłaszcza, jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z outsourcingu księgowego. Ta propozycja jest szczególnie atrakcyjna dla podmiotów gospodarczych nastawionych na uproszczone, mobilne usługi księgowe. W tym zakresie mamy promocyjny cennik usług rachunkowych, z którego mogą Państwo – jako nasi nowi Klienci, skorzystać. Nasze biuro rachunkowe, dzięki dostępowi do innowacyjnych technologii informatycznych, może zapewnić pełne bezpieczeństwo i poufność Państwa danych.

Księgowość online, posiadająca prosty program do rozliczeń VAT, jest wygodnym wyjściem dla zapracowanych przedsiębiorców, którzy cenią sobie niezależne formy współpracy i jednocześnie chcą mieć gwarancję, że polityka finansowa Ich firmy będzie zarządzana w sposób bezpieczny i progresywny. Biuro rachunkowe Kraków może zagwarantować takie właśnie rozwiązania.

Oprócz standardowych usług księgowych, które większość biur rachunkowych ma w swojej ofercie, my możemy zaproponować także wirtualne usługi księgowe, administracyjne, lingwistyczne i prawne. Cennik biur rachunkowych dostępny na wielu firmowych stronach, często jest dość sztywny, u nas mogą Państwo negocjować stawki za usługi, które w dużej mierze zależą od okresu planowanej współpracy oraz zakresu powierzonych mam działań.

Zgłoś się do naszego biura rachunkowego, a poznasz specjalnie dla Ciebie „skrojoną” ofertę, uwzględniającą plany rozwojowe Twojej firmy. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych