WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Cennik biura rachunkowego 

Biuro rachunkowe Kraków oferuje kompleksowy outsourcing na firm w zakresie obsługi finansowo-prawnej, kadrowej, marketingowej i doradczej. Nasze usługi świadczymy od wielu lat i przez ten czas zgromadziliśmy pokaźny portfel Klientów z różnych branż i typów działalności. W zależności od struktury firmy, oferujemy rozbudowaną i uproszczoną księgowość, wraz z wstępną wyceną zlecenia. Orientacyjny cennik biura rachunkowego znajduje się w osobnej zakładce na naszej stronie internetowej, gdzie mogą Państwo zobaczyć pełną ofertę biura rachunkowego Kraków i skorzystać z dowolnie wybranego pakietu usług.

Nasze biuro rachunkowe ma opinię rzetelnej i doskonale zorganizowanej firmy, która z powodzeniem bierze na swoje braki zlecenia wymagające koordynacji na wielu poziomach i polach działania. Mamy doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości firm, które dopiero startują na rynku oraz tych, które już od dawna funkcjonują i potrzebują zaufanej firmy, które w sposób przejrzysty zajmie się uporządkowaniem dokumentacji, wyprowadzeniem zaległości oraz ustaleniem optymalnej polityki finansowej przedsiębiorstwa.

Gwarantem jakości naszych usług jest wykwalifikowana kadra pracowników, posiadających Certyfikaty Ministra Finansów oraz ubezpieczenie OC. Dzięki odpowiedniemu wyszkoleniu i stale podnoszonych kwalifikacjach zawodowych, wypracowaliśmy sprawdzone w praktyce metody, pozwalające zoptymalizować politykę rachunkowości firmy.

Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o preferowane przez Klientów formy współpracy. Dla firm zainteresowanych uproszczoną rachunkowością, mamy wygodny i funkcjonalny program księgowość online, w którym można w dowolnym czasie przesyłać do nas rozliczenia VAT, co w znacznej mierze wpływa na przyspieszenie księgowania rozliczeń. Mobilni przedsiębiorcy mogą bez problemu ustalić z naszymi księgowymi i doradcami najbardziej komfortową dla siebie formę kontaktu: telefonicznie, mailowo poprzez komunikatory. W ten sposób, nie wychodząc z domu, mogą Państwo załatwić wszystkie niezbędne formalności drogą wirtualną. Istnieje również możliwość spotkań w biurze Klienta.

Szanujemy Państwa czas i zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zawsze jest możliwość oderwania się od pilnych obowiązków, dlatego można umówić się z naszymi pracownikami po odbiór dokumentów z firmy Klienta także poza naszymi godzinami pracy.

Biuro rachunkowe Kraków jest miejscem bezpiecznej i kompetentnej księgowości. U nas nie muszą się Państwo martwić o zachowanie poufności informacji, ponieważ przestrzegamy zasad partnerskiej współpracy opartej na zaufaniu i lojalności wobec Klientów. Na rynku wyróżnia nas niezwykle atrakcyjny cennik biura rachunkowego zorientowany na stałą współpracę.

Oferujemy także szereg usług dodatkowych takich jak: 2 miesiące księgowości gratis, bezpłatne porady prawne dla rodziny i firmy, bezpłatne skanowanie faktur oraz wykonanie bilansu rocznego. Inwestujemy w stałą współpracę z Państwem, dlatego wciąż poszerzamy nasze kompetencje poprzez uczestnictwo w kursach, konferencjach i szkoleniach branżowych.

Nasze biuro rachunkowe chce być na bieżąco ze wszystkimi wchodzącymi w życie innowacjami, tak aby najbardziej efektywnie służyć Państwu pomocą i merytorycznym wsparciem. Niezależnie od sytuacji na rynku i zachodzących zmian, my jesteśmy stabilni, stąd dajemy pełną gwarancję stałych cen.  

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych