WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Cennik biuro rachunkowe 

Stoisz przed koniecznością restrukturyzacji firmy? Martwisz się kontrolą z Urzędu Skarbowego i ZUS-u? Nie jesteś sam, wiele firm, które się do nas zgłasza, boryka się z podobnymi problemami, a my wiemy jak znaleźć korzystne wyjście z każdej, nawet najtrudniejszej, sytuacji.

Biuro rachunkowe Kraków ma duże doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości dla firm, rozliczeniach kadrowo-płacowych, ewidencji ryczałtu i VAT oraz w doradztwie finansowym i prawnym. Do grona naszych stałych Klientów należą zarówno małe, jednoosobowe działalności, jak również spółki kapitałowe i inne formy działalności gospodarczej.

Nasze biuro rachunkowe tworzą ludzie z kierunkowym, wyższym wykształceniem, legitymujący się Certyfikatami Ministra Finansów, ponieważ stawiamy na najwyższą jakość usług. Inwestujemy także w poszerzanie kwalifikacji zawodowych, dlatego nasi biegli księgowi i doradcy uczestniczą często w szkoleniach branżowych oraz w konferencjach krajowych i zagranicznych. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco we wszystkich nowinkach i zmianach podatkowych i możemy doradzić Państwu wybór najlepszego z możliwych rozwiązań w kierunku optymalizacji podatków w firmie. Biuro rachunkowe Kraków stawia na długoterminową współpracę biznesową, dlatego też, niezależnie od zakresu powierzonych nam zleceń, możemy zaproponować Państwu przystępną ofertę. Cennik biuro rachunkowe ustala dobiera po uprzednim dokonaniu kompleksowej analizy stanu aktualnej polityki rachunkowości w firmie i ustaleniu z Państwem zakresu czynności, które należy wykonać, by zoptymalizować podatki w przedsiębiorstwie.

Dużym zainteresowaniem cieszy się w ostatnim czasie outsourcing księgowości, dlatego nasze biuro rachunkowe chętnie realizuje również takie zlecenia. Dysponujemy wysokiej klasy, bezpiecznymi systemami informatycznymi, dzięki którym, osoby korzystające z księgowości online, mogą mieć pewność, że Ich dane firmowe są właściwie chronione i, bez żadnych przeszkód, całodobowo, mogą przesyłać do nas faktury. Metody kontaktu z naszą kancelarią podatkową są także elastyczne - Klienci mogą do nas wysyłać zapytania drogą mailową, telefonicznie oraz poprzez dostępne komunikatory (GG, Skype).

Dla osób, które preferują kontakt osobisty, jest możliwość ustalenia regularnych spotkań z dedykowanym do obsługi firmy księgowym. Biuro rachunkowe Kraków zaprasza serdecznie wszystkich przedsiębiorców, którym zależy do osiąganiu wysokich celów przy współpracy z profesjonalnym biurem rachunkowym. Stawiamy na rozwój zawodowy i nowoczesne technologie, jeśli Ty też myślisz podobnie, zgłoś się do naszego biura! Cennik biuro rachunkowe dostosuje do Państwa potrzeb i możliwości. Wspólnie ustalimy właściwą strategię działania.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych