WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Cennik usług biura rachunkowego 

Księgowość jest dziedziną niezwykle obszerną, dlatego warto powierzyć jej prowadzenie specjalistom.

Biuro rachunkowe Kraków stawia na pierwszym miejscu profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie zawodowe, dzięki czemu świadczone przez nas usługi są wysoko oceniane przez Klientów. Obsługujemy zarówno początkujących biznesmenów, jak i osoby prowadzące własną firmę już od dawna. Tworzymy oferty „szyte na miarę”, cennik usług biura rachunkowego jest dopasowywany do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, z uwzględnieniem długoterminowej współpracy.

Młody przedsiębiorca nie zawsze posiada pełną informację o tym, jak w praktyce przebiega rejestracja spółki z o.o., stąd zdarzają się pomyłki lub niedopatrzenia już na etapie zakładania firmy. Nasze biuro rachunkowe może w tej kwestii służyć Ci fachową radą i pomocą, dbając o każdy szczegół, tak by w późniejszym czasie nie było konieczności ponoszenia opłat. Nasi pracownicy udzielą Ci wszelkich instrukcji jak wypełnić przeróżne formularze oraz wnioski, co pochłania zwykle dużo czasu i również jest obarczone ryzykiem błędów.

Nasze biuro rachunkowe ma w swej ofercie również usługi dla biznesmenów, którzy, z uwagi na charakter wykonywanych czynności, i konieczność ciągłego przemieszczania się, nie dysponują odpowiednią ilością czasu, by właściwie skoordynować wszystkie działania w firmie. Zdajemy sobie sprawę, iż masz zazwyczaj mnóstwo spraw, które należy załatwić „na wczoraj” i nie masz czasu na zajmowanie się codziennymi czynnościami administracyjnymi, czy dopilnowaniem dokumentów księgowych. Nagle robią się zaległości w dokumentach, które bardzo trudno jest samodzielnie wyprowadzić. Widmo kontroli fiskusa przyprawia o dreszcze niejednego przedsiębiorcę, dlatego warto działać już teraz.

Dobrym krokiem jest skorzystanie z mobilnych usług naszego Wirtualnego Biura Kraków, które w swojej ofercie ma tani i profesjonalny outsourcing księgowy i sekretarski. Jeśli potrzebujesz atrakcyjny- z marketingowego punktu widzenia- adres do korespondencji ze swoimi Klientami, możemy także udostępnić Ci nasz adres firmy na Rynku Głównym 28, do którego jest także przypisana linia telefoniczna, fax i dane adresowe. Możesz się posługiwać tymi danymi w celach identyfikacyjnych Swojej działalności oraz wykorzystywać adres do celów promocyjnych  (na ulotkach, plakatach, newsletterach).

W naszej siedzibie na Rynku Głównym możesz organizować spotkania biznesowe, szkolenia lub po prostu możesz wynająć biurko na godziny, by w spokoju popracować lub przygotować się przed ważnym spotkaniem. Oferujemy także mobilną formę księgowości wraz programem, który służy do wystawiania faktur.

Umów się z nami na spotkanie, przedstawimy Ci pełną ofertę oraz cennik usług biura rachunkowego. Dzwoń lub pisz – email, faks, GG, telefon oraz Skype.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych