WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Cennik usług księgowych Kraków 

Zarządzanie firmą powinno być procesem przemyślanym i przeprowadzonym na najwyższym poziomie. Warto zadbać o profesjonalną obsługę księgową, dzięki której nasza firma będzie miała stabilne podstawy funkcjonowania. Bywa, że cennik usług księgowych Kraków jest ustalany z góry i Klienci nie mają dużego pola manewru. U nas sytuacja wygląda zgoła inaczej.

Biuro rachunkowe Kraków bardzo elastycznie podchodzi do kwestii zleceń i Klient może razem z nami ustalić pakiet usług, które są dla niego interesujące. Sytuacja każdego zleceniodawcy jest dogłębnie analizowana, co zapewnia wysoki komfort współpracy biznesowej. Nasi biegli księgowi i doradcy przygotowują ofertę oraz cennik usług księgowych Kraków „na miarę” indywidualnego zlecenia. Biuro rachunkowe wspiera młodych przedsiębiorców, rejestrując Ich firmę od podstaw, jak również udzielając niezbędnych wskazówek związanych z wypełnieniem dokumentów. Dzięki praktycznej wiedzy naszych pracowników, unikniemy błędów, które w przyszłości mógłby sporo firmę  kosztować.

Dla wszystkich przedsiębiorców istotna jest właściwa organizacja czasu pracy, dlatego coraz modniejsze jest delegowanie zdań specjalistom, którzy dużo szybciej i efektywniej przeprowadzą firmę przez wszystkie procesy księgowe. Korespondujemy z takimi instytucjami państwowymi jak Urząd Skarbowy czy ZUS i mamy uprawnienia, by reprezentować interesy Twojej firmy przed nimi. Wiele firm korzysta z takiego właśnie udogodnienia i powierza nam pełnomocnictwo w zakresie przedstawicielstwa firmy w urzędach.

Obok stacjonarnych usług, mamy także w ofercie mobilne - realizowane przez pracowników Wirtualnego Biura Kraków. Firmy, które nie chcą ponosić stałych kosztów lokalowych i obsługi biurowej, mogą skorzystać z pełnego pakietu kompleksowej obsługi administracyjnej i księgowej. Mamy także unikalny adres do korespondencji z Klientami - tuż przy znanej wszystkim „Piwnicy pod Baranami”.

Czekamy na Państwa w naszym biurze na Rynku! Proszę kierować pytania via email, faksem, telefonicznie lub poprzez GG i Skype. Nie znasz nas? Najwyższy czas to zmienić.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych