WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Cennik usług księgowych 

Nasze biuro rachunkowe opiera się na 4 głównych filarach: rzetelna, przyjazna, terminowa i tania obsługa zleceń księgowych. Jesteśmy od kilku lat na rynku i dzięki wypracowanym, przejrzystym metodom działania, jesteśmy w stanie zapewnić naszym zleceniodawcom bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm powierzonych nam zadań.

Nasi specjaliści to osoby o ogromnej, ugruntowanej przez lata wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, dzięki czemu są w stanie znaleźć korzystne rozwiązanie wielu zawiłych sytuacji w firmie. Biuro rachunkowe Kraków zajmuje się obsługą zarówno małych, jednoosobowych działalności, jak również przedsiębiorstw zatrudniających kilkaset osób. Nie ograniczamy się również do współpracy z określonym, wybranym sektorem rynku.

Wśród naszych stałych Klientów są firmy z różnych branż i dzięki tak rozległemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa najbardziej optymalne rozwiązania z zakresie polityki rachunkowości firmy. Do każdego zleconego nam zadania dostosowujemy cennik usług księgowych, który uwzględnia decyzję o stałej, długofalowej współpracy.

Jakiego typu zlecenia mogą Państwo do nas kierować? Nasze biuro rachunkowe ma bardzo szeroki zakres działania; począwszy od prowadzenia ksiąg rachunkowych i handlowych, przez ryczałt ewidencjonowany, obsługę kadrowo-płacową, controlling, a skończywszy na profesjonalnym doradztwie gospodarczym. Pomimo nowoczesnych form współpracy z naszymi Klientami, jedna rzecz się nie zmienia: zaangażowane i nieszablonowe podejście do każdego zlecenia, za które odpowiada konkretna, przydzielona do obsługi Państwa firmy, osoba. To z naszymi certyfikowanymi księgowymi, ustalają Państwo zakres działania, najbardziej dogodną dla siebie formę współpracy i cennik usług księgowych.

Przedsiębiorcy, którzy cenią niezależność, mogą skorzystać z księgowości online, w którym to programie, w prosty sposób, o dowolnej porze, można przesyłać do nas faktury. Jest także możliwość kontaktu z naszymi księgowymi drogą wirtualną- mailowo, telefonicznie, za pomocą komunikatorów (GG, Skype), ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze mają Państwo możliwość dojechać na naszego biura i załatwić najpilniejsze sprawy. Często zdarza się, że nasi pracownicy dowożą dokumenty do firm, aby nie odrywać Państwa od ważnych obowiązków.

Nasze biuro rachunkowe w przystępnej cenowo ofercie, pomaga firmom w przygotowaniu dokumentów rejestracyjnych, prowadzaniu korespondencji z urzędami, uporaniu się z zaległościami finansowymi oraz w innych czynnościach mających na celu usprawnienie funkcjonowania Państwa firmy.

Zapraszamy serdecznie do naszego biura rachunkowego, gdzie w miłej i profesjonalnej atmosferze porozmawiają Państwo na temat finansów Swojej firmy. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych