WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Ceny usług księgowych 

Nasze biuro rachunkowe Kraków wyznaje przejrzyste zasady dotyczące współpracy biznesowej w zakresie prowadzenia kompleksowej księgowości firm, kadr i płac, ewidencji ryczałtowej, analityki finansowej, audytu, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Pomagamy również w wyprowadzaniu zaległości finansowych i w porządkowaniu dokumentacji. Naszym priorytetem jest  bezpieczeństwo i rzetelna obsługa Klientów, którzy zawsze mogą liczyć na merytoryczne wsparcie i fachowe doradztwo.

Współpracujemy z firmami z różnych branż i dzięki doświadczeniu, potrafimy dopasować się do wymagań każdego Klienta, proponując mu efektywne rozwiązania finansowe. Nasze biuro rachunkowe jest ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz najwyższe standardy w zakresie technologii informatycznej, które zapewniają całkowite bezpieczeństwo Państwa zleceń. Pracujemy tylko z osobami o wysokich kompetencjach zawodowych, udokumentowanych Certyfikatem Ministra Finansów, co daje gwarancję, że powierzone nam zadania są realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Nasi biegli księgowi, doradcy i rewidenci na bieżąco uczestniczą w branżowych konferencjach, szkoleniach i spotkaniach biznesowych w kraju i za granicą, dzięki czemu proponujemy Państwu najbardziej nowoczesne rozwiązania, które zmierzają w stronę optymalizacji podatkowej. Podchodzimy bardzo elastycznie po form współpracy z Klientami. Mogą Państwo skorzystać ze specjalnego programu księgowość online, w którym znajduje się prosty w użyciu program do fakturowania. Po zalogowaniu na Pulpit Managera, można przesyłać całodobowo do nas rozliczenia. Jest to bardzo często wybierane rozwiązanie przez zapracowanych przedsiębiorców, którym zależy na uproszczonej księgowości. Często mobilni przedsiębiorcy wybierają również mobilne formy kontaktu – za pomocą e-maila, faksu, GG, Skype lub telefonu.

Biuro rachunkowe Kraków posiada także atrakcyjne ceny usług księgowych, które są obliczone na stałą współpracę z Klientami. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku, dlatego możemy sobie pozwolić duże rabaty i jednocześnie zapewnić Państwu wysoką jakość świadczonych usług. Stali Klienci mogą także skorzystać z pakietu bezpłatnych usług dodatkowych takich jak: doradztwo prawne, bilans roczny, skanowanie faktur, dwa miesiące księgowości.

Mogą Państwo również liczyć na pomoc w zakładaniu lub przekształcaniu spółek, udostępnienie wirtualnego adresu na krakowskim Rynku Głównym oraz reprezentowanie firmy przed urzędami finansowymi (US, ZUS). 

Zapoznaj się z ofertą naszej Kancelarii, gdzie czekają na nowych Klientów niewiarygodnie niskie ceny usług księgowych!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych