WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Certyfikowane biura rachunkowe 

Prowadząc własną firmę, należy mieć kontrolę nad wszystkim. Jeżeli chcemy, aby nasze przedsiębiorstwo dobrze prosperowało, warto zadbać o profesjonalny poziom jego zarządzania. Takie właśnie zadania stawiają przed sobą certyfikowane biura rachunkowe.

Biuro rachunkowe Kraków premiuje doświadczenie i fachowość, stąd też nasi księgowi legitymują się Certyfikatami MF. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dopasowując ofertę do jego potrzeb. Certyfikowane biura rachunkowe proponują wiele różnych usług. W naszym biurze rachunkowym ich wachlarz jest niezwykle szeroki - obsługujemy zarówno już działające firmy, jak i podmioty gospodarcze, które dopiero wchodzą na rynek.

Młody przedsiębiorca, stawiający pierwsze kroki w świecie biznesu, ma zazwyczaj wiele wątpliwości i pytań, dotyczących kolejności wykonania poszczególnych czynności. Biuro rachunkowe poprowadzi rejestrację Twojej spółki z o.o. od A do Z, pomagając w wypełnianiu różnych formularzy i wniosków. Odpowiednio przemyślany i przeprowadzony proces zakładania firmy, uwzględniający zachowanie wszelkich norm i reguł, gwarantuje dobry start na rynku.

Nasi pracownicy na co dzień zajmują się prowadzeniem korespondencji z wieloma instytucjami publicznymi, np. Urzędem Skarbowym czy ZUS-em, dlatego możemy również reprezentować interesy Twojej firmy. Jeśli zdecydujesz się na powierzenie naszemu biurowi spraw administracyjnych, zapewniamy Ci sprawną organizację obiegu dokumentów- w sytuacji, gdy nie będziesz mógł dostarczyć nam ich osobiście, nasz delegowany pracownik może odebrać je bezpośrednio z Twojej firmy.

Nasze działania zmierzają w stronę zapewnienia komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, dlatego polecamy usługi naszego Wirtualnego Biura Kraków, które udostępnia firmom swój unikalny adres. Można go wykorzystać do rejestracji  działalności, do korespondencji z Klientami, a także w strategii marketingowej. Nasze certyfikowane biuro rachunkowe prowadzi równolegle, obok tradycyjnej „papierowej” ewidencji księgowej, wirtualną księgowość. Za pomocą Pulpitu Menadżera można zalogować się do programu, który samodzielnie generuje faktury i nie wymaga znajomości zasad ich wystawiania - wystarczy wprowadzenie podstawowych danych i program sam dokonuje obliczeń.

Biuro rachunkowe Kraków stara się być jak najbliżej swoich Klientów, którzy samodzielnie mogą wybrać, za pośrednictwem dostępnej komunikacji, odpowiedni dla siebie sposób kontaktu (telefonicznie, email, Skype, fax, GG).

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych